2726

سلام خانوما

من یه دختر ۸ ماهه دارم چهار دست و پا میره حتی دستشو میگیره به وسایل بلند میشه نگهش میدارم قدم برمیداره و خیلی هم باهوشه و به همه جی  توجه میکنه ولی هنوز نمیتونه به طور مستقل بشینه😖😖 چیکار کنم☹☹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرمن 11ماهش فقط میشینه

نه چاردست وپا میره.نه سینه خیر

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
2728
پسره خواهر شوهرمم نمیشینه،۱۱ ماهشه،تازه راه افتاده ولی اصللللااا نمیشینه.نگران نباش،بیشتره بچه ها ای ...

توروخدا راس میگی؟؟؟اخه بردم دکتر گفت اگه تا ماه دیگه نتونس بشینه بیا بفرستم سونوگرافی😔😔اخه بچه ای نیس که تکون نخوره ماشالله در عرض یه دیقه همه جای خونه میره قشنگ دستشو میگیره وایمیسه به مبل به میز..نمیدونم چیکار کنم

اره عزیزم بردم دکتر شربت کلسیم داد دندون هم در نیاورده هنوز😖

نگران نباش بچه من ده ماهگي و بچه خواهرم يازده ماهگي دندون درآوردن

االان كه شربت ميديد احتمالا به زودي دندون هم در مياره نگران نباش

توروخدا راس میگی؟؟؟اخه بردم دکتر گفت اگه تا ماه دیگه نتونس بشینه بیا ببفرستم سونوگرافی😔😔اخه بچه ای ...

نگران نباش اصلا ولی ببری سونو خیالت راحته راحت میشه.به خودت استرس الکی نده،اگه مشکلی داشت اصلا تکون نمیخورد

خوب ديگه حله تا چند وقت ديگه ميشينه

شیر خشک میخوره خانواده شوهرم مدام میگن این بچه شیر مادر نخورده دیگه اعصاب ندارم😖😖پدرشوهرم که انقد منو دوس داره دیروز به همسرم گفته نمیتونستین یه بچه رو خوب نگه دارین بچه دار نمیشدین😐😐😐😐

2706