2737
2739
عنوان

خواستگاری دوستم از دوست دیگ م

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 24 پست
خودت به داداشت همچين دختري معرفي ميكني خوو؟😐😅

اره والا اگ داداش خودم میگرفتش ک بهتر میشد مشکل اینجاس داداشم قصد ازدواج نداره

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو یه مهمونی میگیرم دعوتت میکنم .دخترارو هر کدومو پسندیدی خودت برای داداشت باهاش حرف بزن

خیلی حرف خوبی زدی ایول مرسی 

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
ما خانوادگی از واسطه بدمون میاد  اول اینکه اون چه مردیه که خواهرش دنبال همسره براش دوم ...

خودش کسیو در نظر نداره دوس داره سنتی ازدواج کنه اینم ک من معرفی کنم خودشون میرن تحقیق و...من کاری ندارم فقط نشونش میدمش 

2728
به فکر منو شما خیره... یه اتفاقی بیفته میشی مقصر که تو معرفی کردی فلانیو.

ب دوستم گفتم من فقط نشونت میدمش بد و خوبش با خودتون من کاری ندارم تحقیق کنین

استارتر فقط معرفی میکنه و تاکید میکنه ک برن تحقیق و همه جوره پیگیری کنن که بعدا دلخوری هم پیش نمیاد ،،،و میگه تا جایی ک من میدونم خوبن،، ولی باید باهم کاملا آشنا بشن و همه جوره تحقیق کنن

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
دوس دارم کار خیری انجام بدم خو

شماره چنتا معرف ازدواج بده بهشون

اینجوری هم معرفی کردی هم مسئولیت گردنت نیست

کلا آقا داماد چه معیارای دارن؟ اصلا چیزی گفته؟ یا خواهرش داره میگه دختر خوب؟ خوب از نظر اونا چطور تعریف میشه؟ 

4 چوب کار رو بپرس از ظاهر بگیر تا موقعیت خانوادگی تا موقعیت و تحصیلات و شرایط دختر

حدودا بدونی چی معرفی کنی ما خودمون خواستگار میاد با ذره بین دقیق میشیم روش حداقل یه گزینه ای معرفی کنی تا حدودی تو 4 چوب درخواستی داماد.

بپرس قد کوتاه یا قد بلند

لاغر یا تپل

از چه سنی تا چه سنی

چادری مانتویی قری فری ؟

اعتقادات در چه حد حدودا؟ نماز روزه غسل مسجد نذری روضه؟

خانه دار یا شاغل

پدرش بازاری یا دولتی

تحصیلات دانشگاهی یا دیپلم

پوست سفید یا سبزه

کم جمعیت یا پرجمعیت

کرد ترک فارس لر؟

همشهری خودشون یا از سایر شهرها هم باشه قبوله؟

درونگرا و اروم یا شیطون و برونگرا؟

و غیره

اینجوری حدودا میفهمی چطور انتخاب کنی که تا حدودی به دلش باشه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738

معرفیش کن ولی بگو همه چیز و تحقیق اشنایی فلان و بسان با خودتون من معرفم خوب در بیاد که هیچی بد دربیاد پای من نزارید چون تقیق اینا با خودتونه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

من جات بودم معرفی نمیکردم! 

نه بخاطر اینکه دوست پسر داشته. بلکه بخاطر اینکه مسئولیت سنگینیه بعدا هرچی بشه یقه شما رو میگیرن

اما اینکه دوست پسر داشته به خودش مربوطه نه همسر آینده اش منظورم اینه که گذشته درگذشته! 

مسلما اون آقا هم دوست دختر داشته

چرا خانما باید مسئله دوست دختر داشتن همسرشون بپذیرن و آقایون نه!؟ 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓.