2737
2734
عه اتفاقا منم همینو میخواستم خدایی از نزدیک شفافه ؟ من از دیجی میخوام بخرم 

آره خوبه 

من دوسش دارم

اگه سفارش دادی و از نزدیک دیدی به دلت ننشست اصلا نگران نباش، دیجی کالا پس میگیره. اگه خوشت نیومد میتونی مرجوعش کنی و پولت رو پس بگیری.

یه مرغ خوری سادهدش شده 70تومن  کجا ارزونه  😯😯😯

نسبت به بقیه خیلی ارزونتره

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خوبه  من دوسش دارم اگه سفارش دادی و از نزدیک دیدی به دلت ننشست اصلا نگران نباش، دیجی کالا ...

اره دیجی کالا خیلی خوبه 😍 مرسی بازم 😍

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
2731
از قیمتا پس بی خبری خواهر ❤

از قیمت چی عزیزم؟؟؟؟

گرون تر شده یعنی ؟؟؟؟

البته من تو خونم پاشا باغچه ندارم شاید یکی دوتا تیکه دم دستی 

سرویسام ناخمن و بوهمیاس که 4سال فقط نزدیک 8میلیون ظرف کریستال پذیرایی و بوفه م  شد 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

ترکه من گیلاساشو دارم 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2738

پاشا باغچه اصل یه اشک روش حک شده

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
از قیمت چی عزیزم؟؟؟؟ گرون تر شده یعنی ؟؟؟؟ البته من تو خونم پاشا باغچه ندارم شاید یکی دوتا تیکه دم ...

الان زیر قابلمه ای ۷۰ هست برا مرغخوری ک ۷۰ عالیه . خیلی خیلی گرون شده همه چیز 

نسبت به بقیه خیلی ارزونتره

اره خب 

والا من سرویس پذیرایی که خریدم قیمت کردم الان 10میلیون شده 

بخوای اینجور حساب کنی اره ارزونه 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
از نزدیکم همونقد شفاف و با کیفیته ؟ 😍

اره کلا شفافه واسه من لبه هاش طلاییه یکساله نرفته با این ک تو ماشین میذارم 

اره کلا شفافه واسه من لبه هاش طلاییه یکساله نرفته با این ک تو ماشین میذارم 

چ خوب 😍 منم عاشق مدلش شدم یکم قیمتش شک ب دلم انداخ

اره خب  والا من سرویس پذیرایی که خریدم قیمت کردم الان 10میلیون شده  بخوای اینجور حساب کن ...

اره دیگه خیلی ارزونه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706