2726
عنوان

شما این کارو گناه میدونید؟

212 بازدید | 16 پست

بری یه جا بهت قول کار بدن  قرار باشه زنگ بزنن که بری سرکار بعد بشینی که برات زنگ بزن انگار ن  انگار وقتی زنگ میزنی بگن یکی دیگه رو گرفتیم... اونم با کلی بیمحلی .. این وعده الکی نیس؟ گناه داره یا نداره؟

گناه؟

بيخيال بابا ملت هروز دارن گناه ميكنن اين توش گمه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

همه جا قول میدن،،،از سر باز کردنه دیگه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید طرف مقابل شایسته تر بوده الله اعلم بهش فکر نکن یک کار بهتر

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2728

ببین شرکت مد اگهی میزنه نیرو میاد فرمم پر میکنه باهاشونم حرف میزنن میگن خبر میکنیم ولی کلا نیرو نمیگیرن ...نمیدونمم فازشون چیه

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود  یه صلواتم مهمونم کنید

من امروز توی گرما زیرِآفتاب منتظر راننده آژانس بودم. بعد یه ربع بیست دقیقه دیدم نیومد زنگ زدم آژانس گفتم ماشین نیومد که! دعوا زرگری انداختن پشت تلفن که الکیییی خودشون هم بی خبرن بعدش گف ماشین نداریم و بی عذرخواهی و خدافظی قطع کرد

یعنی اگه من زنگ نمیزدم اونا هم نمیزدن که خانوم ماشینی نمیاد!! خدا لعنتشون کنه

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
ببین شرکت مد اگهی میزنه نیرو میاد فرمم پر میکنه باهاشونم حرف میزنن میگن خبر میکنیم ولی کلا نیرو نمیگ ...

من یه شرکت اینطوری بود بعدا که من استخدام شدن برای کار من نیرو میخاستن من گفتم ببخشید از من ناراضی هستین که هروز اگهی نیرو میزنیم گفت نه میخایم فقط شرکتمون تو چشم بیاد و کلی ادم بره بیاد یعنی که ما مهمیم

2706