1147
1273
عنوان

شما این کارو گناه میدونید؟

209 بازدید | 16 پست

بری یه جا بهت قول کار بدن  قرار باشه زنگ بزنن که بری سرکار بعد بشینی که برات زنگ بزن انگار ن  انگار وقتی زنگ میزنی بگن یکی دیگه رو گرفتیم... اونم با کلی بیمحلی .. این وعده الکی نیس؟ گناه داره یا نداره؟

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

آره خیلی...

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬
1320

ببین شرکت مد اگهی میزنه نیرو میاد فرمم پر میکنه باهاشونم حرف میزنن میگن خبر میکنیم ولی کلا نیرو نمیگیرن ...نمیدونمم فازشون چیه

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود  یه صلواتم مهمونم کنید

من امروز توی گرما زیرِآفتاب منتظر راننده آژانس بودم. بعد یه ربع بیست دقیقه دیدم نیومد زنگ زدم آژانس گفتم ماشین نیومد که! دعوا زرگری انداختن پشت تلفن که الکیییی خودشون هم بی خبرن بعدش گف ماشین نداریم و بی عذرخواهی و خدافظی قطع کرد

یعنی اگه من زنگ نمیزدم اونا هم نمیزدن که خانوم ماشینی نمیاد!! خدا لعنتشون کنه

قبول کنیم نظراتمون با هم فرق دارن🤗 بوس بوس
ببین شرکت مد اگهی میزنه نیرو میاد فرمم پر میکنه باهاشونم حرف میزنن میگن خبر میکنیم ولی کلا نیرو نمیگ ...

من یه شرکت اینطوری بود بعدا که من استخدام شدن برای کار من نیرو میخاستن من گفتم ببخشید از من ناراضی هستین که هروز اگهی نیرو میزنیم گفت نه میخایم فقط شرکتمون تو چشم بیاد و کلی ادم بره بیاد یعنی که ما مهمیم

1226
واقعا اینا حق الناس نیس؟

من که گریه م گرفته بود. چ شهر غریب هستم نمیتونم سرخیابون وایسم دربست بگیرم. شوهرم هم نمیتونس خودش بهم برسونه

الهی اشک چشمام پشت راهشون

هنوزم حالم بده. بدجور گرمازده شدم

قبول کنیم نظراتمون با هم فرق دارن🤗 بوس بوس