2733
2734
عنوان

بدترين و بهترينهاي زندگي

221 بازدید | 49 پست

١:بدترين و بهترين اتفاق زندگيتون چي بوده؟

٢:بدترين و بهترين حرفي كه تا الان كسي بهتون زده كي بوده و چي گفته؟

٣:بين خانواده ي شوهرتون كدوماشون خوب هستن كدوما بد؟

٤:بدترين سوتي كه داديد چي بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین اتفاق تولد بچه هام

خانواده شوهرم ازدم همه بدن

۷

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2728
2738

۱_بدترین حذف کلاسی امتحانم،بهترین عشق قدیمیم!!!

۲_بدترین حرفا از آشنای نزدیکم شنیدم...بهترین تعریف کردن ازم شب عروسیم!!!!

۳_هیچ کدومشون ندوووس!یکم پدرشوهرم رو دوس دارم

۴_زیادسوتی میدم!

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

1...بدترین مرگ پدرم...بهترین اشنایی با همسرم

2...بدترین رو پدرشوهرم گفت مهم نیس چی....بهترین رو همسرم ک میگه فریبا دنیای منی تویی بانو با تو زندگیم کامل نشد بلکه شروع شد

3...برادرشوهرم یه دونست خیلی گله....پدرشوهرم الهه انتقاممه

4...بدترینش نیست ولی این یادمه....یه بار دبیرستان داشتم پشت ر دبیرزیستم حرف میزدم ک آره اینقده از این زنه بدم میاد نکبت با این درس دادنش دوستم برام چشم ابرو اومد گفتم مرض چیه قیافتو شبیه اون میکنی میترسم یهو صدای معلمم اومد افرین خانم....واقعاکه...

آب شدم یعنی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بدترين: سال ٩٥ مريض شدم

بهترين:اومدن همسرم تو زندگيم و به دنيا اومدن پسرم

بهترين حرف:مامانم و بابام ميگن ازت راضى هستيم 

بين خانواده همسرم:همه خوبن 

بدترين سوتى:راجع به دوستم ميخواستم به يكى پيام بدم اشتباهى به خود دوستم فرستادم 

هرچى فك ميكنم بدترين اتفاق زندگيم يادم نمياد ولى بهترين اتفاق زندگيم تا الان اشناييم با همسرم بوده

بدترين حرفى كه كسى بهم زده زنداييم گفت البته پشت سرم گفت گفت اين دختر لخت و پتى داريم شوهر ميديم ديگه نميخواد شرط بذاريم واسه داماد( چون جهاز نداشتم ميگفت اينو)

بهترين حرفم از يه نفر شنيدم گفت خدا چقد بخشنده است و ادما رو دوست داره

بين خانواده شوهرم همشون خوبن فقط جارى بزرگه تحويلم نميگيره

بدترين سوتى رو شب عروسى برادرشوهرم دادم خيلى بد بود خيلى بد دددد😣😣

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بدترين حرفي كه شنيدم يه مغازه داره جلو خاله شوهرعمه شوهر ومادر شوهر و جاريم به من گفت شما مث احمدي نژاد كوتاهيد و جاريتون مثل علي دايي بلنده اينقد جاريم خوشحال شد و خنديد منم قشنگ كپ كردم

2706