عنوان

چگونه رفتار با جاری

357 بازدید | 21 پست

سلام 

من تازه در شرف ازدواجم 

یک عدد جاری بیشتر ندارم و چند بار برخورد بیشتر نبوده که من سعی کردم با احترام باشه و چیزی نگم تا شناختم کامل بشه تو همین چند برخورد اولیه متوجه شدم مقداری حسود تشریف دارن و یک بار یه حرفی به من زدن که من در این حد جواب دادم که قبول ندارم این حرفتون هم قضاوت ودخالت تو زندگی بقیه است.کلی بهش برخورد

به نظر شما برخورد و رفت و امدم چطور باشه؟

بيتفاوت باش نسبت بهش

احترامشو حفظ كن ولي كلا رفتاراشو خودشو و حرفاشو ناديده بگير 

صحبت كرد صحبت كن نكرد به يورت

شوخي كرد شوخي كن قيافه گرفت به يورت

و...

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بی تفاوتی بهترین چیه

من که خواهر شوهرم کلی پشت سر من جلو شوهرم حرف میزنه 

بعد که میبینمش طوری برخورد میکنم انگار نه انگار شوهرم چیزی گفته

اول باد میکنه بعد از شوهرم طلبکار میشه بعد هم دست از پا درازتر میره سر خونه زندگی خودش

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد

جاری من ک هنوز نیومده بودن منو بگیرن ، حرف من تو خونشون بود فقط، 

ب مادر شوهرم گف مادر اگ برای فلانی زن بگیرین و از من بیشتر بهش توجه کنین خیلی دلخور و ناراحت میشم من حسودم .

الانم هر چی میخرم میرع میخره اسکل خانم.

بهترین کار اینه ذو ندی و جور نشی محل ندی باهاش تنها نباشی.

با خانواده شوهر هم همینطور.اشتباهات ماهارو نکن . ماها صمیمی برخورد کردیم باهاسون جور شدیم از جون براسون مایه گذاشتیم بی سعوریاشونو ندید گرفتیم چوبش رو هم خوردیم. تو اشتباه ماهارو نکن . 

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
حالا نميخواست خيلي توضيح بدي كه قضاوت و دخالت تو زندگي ديگرانه. همون بخش اولشو گفتي كافي بود

خیلی با اعتماد به نفسه و همیشه نظرش را با صراحت کلام و باصدای بلند میگه تو لفافه حرف نزد که من با یه اشاره جوابش را بدم 

قبلش گفت جلو روت میگم که نگی پشت سرم گفت

خیلی با اعتماد به نفسه و همیشه نظرش را با صراحت کلام و باصدای بلند میگه تو لفافه حرف نزد که من با یه ...

عه؟ خب پس تعريف كن اون چي گفته بعد تو اين جوابشو دادي! چون الان كه فقط جواب خودتو گفتي كه انگار تو بودي كه با جاريت بد برخورد كردي

دیگه کاریه که ازم بر میومد

عزیزم اگه ناراحت نمیشی معلومه زبونت خیلی تنده ازین جوابی ک الان دادی فهمیدم.ولی خب بزار عقد کنین همه چیز تموم شه جا بیفتی بینشون از الان تند برخورد نکن زیرابتو میزنن.من تو خواستگاریم غیر وقتیک با شوهرم حرفیدم تنهایی جیکم در نیومد .خوشبخت بشی عزیزم.

عه؟ خب پس تعريف كن اون چي گفته بعد تو اين جوابشو دادي! چون الان كه فقط جواب خودتو گفتي كه انگار تو ب ...

صحبت سر یه سری شرایط بود که خانوادم گذاشتن و نامزدم قبول نکرده بود 

البته صحب با ایشون نبود با همسرشون بود 

یهو ایشون گفتن مقصر خودتی نتونستی جوری جذبش کنی که همه چیزت را قبول کنه

2706