2726

پسر من دوماه دیگه دوسالش تموم میشه ولی فقط چندتاکلمه میتونه بگه ماما بابا داداش جیش همینارودرست میگه واسه کلمات دیگه اسم گذاشته مثلا به ماشین میگه آن به نی نی میگه ای،به گوشت میگه بووه،به پی پی میگه نی،هرکاری بهش میگم میتونه انجام بده پوشکش نمیکنم خودش جیششومیگه،فقط حرف نمی زنه بچه های شما جمله میتونن بگن؟چیکارکنم زودتر حرف بزنه،؟

جمله گفتن بعد از دوساله عزیزم پسرام معمولا دیرتر حرف میزنن دخترمن دوسالو یکماهشه جمله میگه اما بدون فعل ولی جملات کوتاه رو میگه

جیش دتلم

مم میکام

بلیم حاله

خدایا اصلا ازت توقع نداشتم اصلا  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اووو بچه جاریم تا سه سالگی لال بود الانم عین طوطی هرچی میگن تکرار میکنه نگران نباش 

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
2728
وا چيكاركني؟؟؟ شكرخدا  پسرمن نزديك ٣ساله تازه چندروز پيش بود به باباش گفتم داره كم كم جمله مي ...

آخه دختر همسایمون سه ماهم از بچه من کوچیکتر خیلی وقته جمله میگه من نگران پسرم شدم

جمله گفتن بعد از دوساله عزیزم پسرام معمولا دیرتر حرف میزنن دخترمن دوسالو یکماهشه جمله میگه اما بدون ...

آره پسرا دیر تر حرف میزنن

دخترم دوسال وخورده ایش بود چند تا سوره حفظ بود یکی از پسران یه سال نخورده ایسه هنوز ناز حرف میزنم به بنفش میگه ننپش

من شیعم،حیدر آقامه  
دختر من دوسالشه کلمه زیاد میگه بعضی وقتا جمله هم میگه اما اصلا بلد نیس دستشویی جیش کنه

من پسرمو پانزده ماهگی از پوشک گرفتم یک هفته باهاش کار کنی یاد میگیره بچه ها باهوشن زود یادمیگیرن

من پسرمو پانزده ماهگی از پوشک گرفتم یک هفته باهاش کار کنی یاد میگیره بچه ها باهوشن زود یادمیگیرن

اصلا متوجه نمیشه وقتی میگم اونجا باید جیش کنه. همش شورت میپوشونم و میبرمش حیاط هر ۱۰ دقیقه هم دستشویی میبرم میگم جیش کن ولی نمیکنه تا میبرمش دوباره تو حیاط جیش میکنه😖😖😖

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
اصلا متوجه نمیشه وقتی میگم اونجا باید جیش کنه. همش شورت میپوشونم و میبرمش حیاط هر ۱۰ دقیقه هم دستشوی ...

ببین با خودت ببرش یکی دوبار،بهش بگو ببین مامان جیش میکنه توام جیش کن اینجوری فکر کنم یادبگیره