2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خورشت کدو سبز😋😋😋😋تازه میخام درست کنم

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
2731

میخوام قورمه سبزی درست کنم، سبزی فروش رفته دکتر😐😐😐😐😐

لوبیا و گوشتو گذاشته بودم پختتتتتح

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم
2738

میخوام باقالی پلو بامرغ درست کنم  

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....
چطوريه؟

کدوهارو جدا سرخ میکنی بعدم پیازو سرخ میکنی بادچرخ کرده میزاری بپزه کدوهارو میریزی روش بعدم گوجه حلقه میکنی و نمو وادویه ابغوره میزنی میزاری بپزه...با برنج میخوری

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
2706