2726
عنوان

بیاین از اشپزخونتون عکس بزارین+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4055 بازدید | 86 پست
وای چجوری اینقد آشپزخونه هاتون برق میزنه؟ هود و گازو همه جا😪 میشه بگین معمولا چقد وقت میزارین برای ...

سالی یکبار یک روز کامل

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پس چطور همیشه برق میزنه‌؟  من تو ذهنم میگم خدایا مگه اینا غذا نمیپزن؟سرخ کردنی ندارن؟

مگ تو همیشه خونه منو دیدی ک برق میزنه.😂😂😂😂 خارج از شوخی هقته ای یا ده روزی یکبار کابینتا رو تمیز میکنم.

هر روزم جارو میکنم.

گازم ی روز در میان.

ولی ظرفا رو روزی یکبار میشورم

از ظرف شستن متنفرم لعنتی😷

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

چ نازه😃

مادرشوهرمن از اینا خریده یه فریزر داشت اونم فروخته الان از قبل عید وسیله گذاشته فریزر من نمیبره اگه ...

نفهمیدم چرا قید فریز کردن موادو بزنم🤔

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

چون جا نمیشه،چیزای کمی میتونی توش بزا ی

وای این خیلی زیباست

خیلی جاش کمه در حد همون مرغ و گوشت و سبزیه که ماه به ماه میخری میگم که مادرشوهرم الان 3 ماهه وسیله گذاشته تو فریزر من نمیتونه ببره چون اصلا جا نداره تازه اونا دو نفرن شما که در اینده تعدادتونم زیاد میشه

چون جا نمیشه،چیزای کمی میتونی توش بزا ی

اره واس جاهای کوچیک مناسبه اشپزخونه من خیلی بزرگه ولی خب مال تو خیلی از مال من خوشگلتره😍

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
2706