2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا.دختر دارم.طبیعیه دام پسرهم بخواد عزیزم

ان شالله اول سالم و صالح باشه بعدم هر جنسیتی ک دوس داری

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
2728

من شنیدم اگه بی بی چک یکی دوروز قبل از موعد تا یکی دوروز بعد خط بیفته بچه دختره. ولی اگه یکی دوهفته بعده موعد بیفت پسره. این مورد که برامن درست بود. حالا نمیدونم چقد درست یاغلطه. برا من یه هفته بعده موعد خط افتاد پسره

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤
2738
چه میدونم نینی سایتیا میگن... میگن یا دختره یا دو قلو

عزیزم..نی نی سایتیاا مگه پزشکن ..والا اکثرا من دیدم اشتباه میگن و غلطی همو مشاوره هم میکنن ..خیلیم اصرار دارن ..البته نه همه

من شنیدم اگه بی بی چک یکی دوروز قبل از موعد تا یکی دوروز بعد خط بیفته بچه دختره. ولی اگه یکی دوهفته ...

برای منم سره بچه اولم سه روز قبل از موعد خط انداخت

فکر میکنم درست باشه.چون بستگی داره لقاح کِی صورت گرفته باشه

سر این یکی خط ننداخت.تا ۵ روز بعد اینکه شک داشتم ننداخت.البته جنسیت این یکی هنوز معلوم نیست

منم بچه اولم دختره ناخواسته باردار شدم فردار دارم میرم سونو جنسیت رو بهم میگه دعا کنید خدا صلاح ...

ان شاالله.من همیشه دعا میکنم خدا به کسایی که دختر ندارن دختر بده.و به کسایی ک پسر ندارن پسر.

هردو رو تجربه کنه

2706