2703
2553
عنوان

توروخدا بیایین کمک راجع به انتخاب سه خواستگار همزمان😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3611 بازدید | 206 پست
احتمال داره متونی تو دبی با مدرکت کار کنی البته در کل الویت انتخاب باید اخلاق طرف و فرهنگش و همینطو ...

دقیقا مشکلم گویش و فرهنگ اونه 

هردوشون خیلی مستقلن 

اما اخلاق متفاوت دارن 

یکی درظاهر اخمو و قلب مهربون و حساس به پوشش 

یکی زیاذی اوپن و راحت و همیشههه شوخ 

کلا هم دانشگاهیم یکم سربه هواس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخلاقشونو گفتم تو پستای بعدی هم دانشگاهیم خیلی شوخ و اوپن  اما اون یکی اخموئه با دیگران با من ...

هم عصبیه

هم کنترل گرا

هم عنق و اخمو 

سیگنال منفی هم هست؟

الان باهات رودرواسی داره مهربونه بعدا زیر یک سقف چند درجه بدتر از اون عصبی بودنی که دیدی ممکنه اتفاق بیفته چون دائما با هم هستین و فشار های زندگی رو دارین .پوشش رو هم قرار نیست تذکر بده قراره چیزی که هستین رو پسند بکنه یا نکنه. پوشش شما به انتخاب شماست اون اجازه نداره شما رو تغییر بده و به استاندارد دلخواه برسونه.

در ضمن کرد ها تا حدودی مردسالار هستن و اینکه روی گویششون هم حساس و به زبون خودشون حرف میزنن اگر وصلت کنی برای اینکه تنها نمونی مجبوری یاد بگیری. یه دوست دارم با کرد وصلت کرده میگفت اکثرا سنی هستن و اینکه دود و دم و قلیون بین کردها چه زن و چه مرد زیاده و عادی. و اینکه دعوای فیزیکی بینشون زیاد اتفاق میفته منظورم بزن بزن هست. حالا نمیدونم فقط مختص طایفه شوهرش بود یا کلا کردا اینطورن. به هر حال اگر خودت فارس هستی حاما قبلش در مورد اقدام کرد سوال کن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
خودت چطوری هستی؟؟اگ از مرد غیرتی خوشت میاد ک کورد خوبه اگ نه و دوس داری آزاد باشی ک رو اون یکی فکر ک ...

خانواده خودم متوسطن از نظر حجاب 

خیلی گیر نمیده بابام 

غیرتی دوس دارم اما حس میکنم ممکنه بعدا برام دردساز بشه 

مثلا اون اقا که کرده گفت من دوس ندارم تو درمانگاه ارتش کارکنی همه سربازای جوون میان 

توام یونیتو کامل میخوابونی انگار سرش روی پاته 

دوس ندارم زل برنه به چشمات 

بنظرت این رفتارش عادیه؟

2720

مردای کورد خیلی خانم دوستن من داداشم اصلا ب دخترا نگاهم نمیکرد الان دور از جونش برا زنش میمیره بخدا میبینمش حسودیم میشه هرچن شوهرخودم تو عشق زبانزده 

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
اره اما مشکلم اینه که اوپنه زیادی  مثلا با دخترخالش روبوسی میکنه خوب من دوس ندارم همسرم اینجور ...

اها اینی که اوپن هست شوخم هست... نه اینطوری خوب نیست زنها همیشه حساسن البته احتمالا فرهنگشون اینطوریه ولی خب جلوی حس حسادت رو نمیشه گرفت پس فردا سر همین چیزا میزنید تو پر هم ...بهش گفتی که خوشت نمیاد خیلی هم روابط ازاد داشته باشه مثلا یه حد و حدود کوچیکی قایل باشین مثلا دست بده روبوسی نکه. یا خیلی شوخی نکنه با خانوما .الان این دو نفر خیلی متفاوتن سخته انتخاب کنی یکی زیاد سختگیره یکی زیاد ازاد.... خودت تا چه حد میتونی پوششی که اون اقای کرد مد نظر داره رعایت کنی؟غیرت در حد نرمالش خوبه اگه از حد نگذره

2714
دندون پزشکا خواستگار خوب زیاد براشون میاد به نظرم فعلا ازدواج نکن موردای خیلی بهتری برات پیش میاد.

تا الان ۱۳تا خواستگار داشتم اما حس میکنم بیشتر برای درامد زیاد و موقعیت خانوادگیم میان 

چهره خودمم خوبه 

اما حسم میکه بیشتر روی درامدم حساب باز کردن

اون داروسازه،پسرعممه  وضعش خیلی خوبه اما حس میکنم شکاکه

پسرعمه خیلی نزدیکه نسبتش بیخیال

بابت فامیل بودن هم تو زندگیتونو اقوام خیلی دخالت میکنن

مادرشوهر هم اذیت کنه نمیتونی روابط رو کنترل کنی چون فامیل و کات کردن بی معنی

همکلاسی رو به نظرم وقت بذار و باهاش اینور اونور برو که بشناسیش.  اینا که سر به هوا آن معمولا اسونگیرن و بودن باهاشون لذت‌بخشه چون کلا همه چیز رو مثبت میبینن. هم رشته ای هم هست و بعدا با هم یک مطب میزنی و میتونی نیمه وقت کار کنی. نگرانی ای هم بابت چک کردن شوهرت نداری چون یکجا شاغل میشین😉

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
هم عصبیه هم کنترل گرا هم عنق و اخمو  سیگنال منفی هم هست؟ الان باهات رودرواسی داره مهربون ...

من خودم کوردم مرد سالار والا قدیما بودن الان هرچی زنشون بگه همونه.اما رو گویش اره حساسن اما این آقا ک ایشون میگن همش دبی و این کشوراس زیاد براش سخت نیس بنظرم.ولی دود و دم و قلیون اونم دخترا رو والا من تو شهرای دیگ بیشتر از شهرخودمون دیدم من و نامزدم تا حالا لب ب قلیون نزدیم بخدا من حتی طرز استفادشو بلد نیستم سنی هم بیشتر کردستانین 

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
اها اینی که اوپن هست شوخم هست... نه اینطوری خوب نیست زنها همیشه حساسن البته احتمالا فرهنگشون اینطوری ...

به اون گفتم که دوس ندارم خیلی ازاد باشی گفت مگه چه اشکال داره دخترخالمه 

خب برای من این موضوع حل شده نیست 

اون اقاهه که کرده بضی وقتا گیر میده به حجابم 

مثلا وقتی دعوتم میکنه بیرون میگه خودم میام دنبالت دوس ندارم تنها بیایی 

یا میکه دوس ندارم درمانگاه ارتش که همشون سرباز جونن کار کنی 

تو یونیتو میخوابونی انگار اونا سرشون روی پاته 

و زل میزنن به چشمات 

نمیدونم واقعا عادیه یا ن

تا الان ۱۳تا خواستگار داشتم اما حس میکنم بیشتر برای درامد زیاد و موقعیت خانوادگیم میان  چهره خ ...

خب منم واسه همین گفتم عزیزم.

دندون پزشکی چون درامدش خیلی خوبه خیلیا خواهان همسر دندانپزشک هستن. واسه همینم در اینده موردای بهتری پیش میاد برات.

همینا هم که الان هستن قطعا دندانپزشک بودنت رو هم در نظر گرفتن .

من خودم کوردم مرد سالار والا قدیما بودن الان هرچی زنشون بگه همونه.اما رو گویش اره حساسن اما این آقا ...

اینی که کرده خودش گف من تا الان لب به سیگار وقلیون نزدم 

شیعه هم هست 

اما نماز نمیخونه 

ینی قبلا میخوند الان لج کرده

خب منم واسه همین گفتم عزیزم. دندون پزشکی چون درامدش خیلی خوبه خیلیا خواهان همسر دندانپزشک هستن. واس ...

صد درصد 

وقتی میگن طرف الان که ۲۲سالشه ماهی۲۰تومن درامد داره 

بعدا خدابدونه درامدش چقدر میشه 

این حرفا از زبون بعضیا ازار دهندس

2706