2737
2734
عنوان

توروخدا بیایین کمک راجع به انتخاب سه خواستگار همزمان😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3644 بازدید | 206 پست
بستگی داره من بعضیارو میشناسم روشن فکر بعضیا هم غیرتی اما درکل مردای کورد خوبن حتی اگ متعصب هم باشن ...

ممنون میشم راهنماییم کنی حتما بت درخواست میدم امروز😍

وای اصلا نمیتونم ازشون دور بشم  اره میگه پروژه های ساخت وساز دارم اونجا هرماه باید یک هفته برم ...

خودت چطوری هستی؟؟اگ از مرد غیرتی خوشت میاد ک کورد خوبه اگ نه و دوس داری آزاد باشی ک رو اون یکی فکر کن

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون میشم راهنماییم کنی حتما بت درخواست میدم امروز😍

حتما عزیزم هرکاری از دستم برمیاد برات میکنم

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
2731

منم دو تا خواستگار همزمان داشتم

نمی تونستم انتخاب کنم

رفتم پیش مشاور شرایط خودم و اونا رو گفتم

بعد گفتم به نظرتون با کدوم ازدواج کنم

گفت حالا چه اصراری داری با یکیش ازدواج کنی

حالا من بیست و چهار سالم بود اون موقع

به نظرم اگه احساس می کنی هر کدومشون یه ایرادی داره که بعدا مشکل ایجاد می کنه حتما بهش فکر کن مخصوصا روی اخلاق و خانواده خیلی دقیق شو

من خودم الان خیلی پشیمونم که چرا اون یکی رو انتخاب نکردم

ای آرزوی گمشده مهمان کیستی....؟ 
با هم دانشگاهی ات بنظرم ولی اگه میگی قدش رو نمیپسندی همون که تو کار ساخت و سازه چون با این اوصا ...

اخلاقشونو گفتم تو پستای بعدی هم دانشگاهیم خیلی شوخ و اوپن 

اما اون یکی اخموئه با دیگران با من فعلا مهربونه،زود عصبی میشه اما سریع هم عذرخواهی میکنه و به پوشش هم گیر میده 

کاملا دوفرد متفاوت با ظاهر واخلاق متفاوتن 

خودمم موندم

من دندانپزشکی میخونم سال چهارمم  هم دانشگاهیم درسشو تمام کرده داره برای تخصص اماده میشه  ...

احتمال داره متونی تو دبی با مدرکت کار کنی

البته در کل الویت انتخاب باید اخلاق طرف و فرهنگش و همینطور خانوادش باشه

فقط دقت کن یه پسر مستقل انتخاب کنی که وابستگی به مادرش نداشته باشه. احترام و سر زدن و دوست داشتن واجبه ولی وابستگی دردسر سازه. بچه بازی در نیاره. کمی پخته و جا افتاده باشه. ترجیحا اگر خودتون تعداد کمین اونا هم پرجمعیت نباشن.  اینم بدون اگر کرد نیستی حتما راجع به کردها تحقیق کن شاید نتونه با فرهنگشون و گویششون کنار بیای.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738

مورد دوم که اختلاف فرهنگ و مذهبی داری 

بعد کارش که همیشه گی نیست که دبی باشه پروژه اش تموم شه چند سال بعد اگه پروژه دیگه نباشه میاد ایران شغلش چون هیچ وقت نیستش و ساعت مشخصی نداره دوس ندارم اینجوری همه مسئولیت زندگی رو دوش شما میشه

من بودم صبر می کردم ولی اگه شما می خوای مورد اول اگه شرابط مالی اش اوکی باشه مثل خونه و ماشین مورد خوبی چون تا درسش تموم شه و طرحش بره و بیاد خیلی زمات میبره 

شما هردوتاتون کردین  من تهرانیم  نمیدونم میتونم با فرهنگ کرد کنار بیام یانه؟ کرمانشاهی ...

برا همین گفتم درخواست بده اینجا هیچی نمیتونم بگم از ترس شناخته شدن😂کلا فوبیای شناخته شدن دارم 

منم دو تا خواستگار همزمان داشتم نمی تونستم انتخاب کنم رفتم پیش مشاور شرایط خودم و اونا رو گفتم بع ...

مشاور میگه اون که کرده بهتره 

بابام میگه کرد نه 

چون باشون اذیت میشی 

من متاسفانه یا خوشبختانه بخاطر وضعیت شغلیم خواستگار زیاد دارم 

چهرمم خوبه 

خیلی بین دوراهی موندم 

شما به حرف مشاور گوش کردی؟

اون ایلامیه زود هم عصبی میشه و یکم قیافش اخموئه  با من مهربونه اما توی جمع اخموئه  اما ا ...

ادم شوخ به نظر از اخمو بهتره ولی تا زمان نزاری نمیتونی تصمیم بگیری اول رابطه همه چی قشنگه کم کم اخلاق ها رو میشه... ولی خوش اخلاق بهتره

مورد دوم که اختلاف فرهنگ و مذهبی داری  بعد کارش که همیشه گی نیست که دبی باشه پروژه اش تموم شه ...

کشورای مختلف پروژه داره مثل عمان،دبی،قطر،کویت 

بیشتر کشورای عربی میره 

مورد اول خیلی اوپنه دوس ندارم انقدر راحت باشه 

اون دومی هم زیادی گیر میده به حجابم 

درصورتی که تیپم خیلی هم بد نیس 

گیر کردم بین دوتاشون 

اون که ایلامیه ۹ماهه داره پیام میده و منو دعوت میکنه بیرون اما هنوز نتونستم بشناسمش

ادم شوخ به نظر از اخمو بهتره ولی تا زمان نزاری نمیتونی تصمیم بگیری اول رابطه همه چی قشنگه کم کم اخلا ...

اره اما مشکلم اینه که اوپنه زیادی 

مثلا با دخترخالش روبوسی میکنه خوب من دوس ندارم همسرم اینجوری باشه 

2706