2726
عنوان

توروخدا بیایین کمک راجع به انتخاب سه خواستگار همزمان😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3634 بازدید | 206 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امروز دخترا چقدر خواستگار دارن مگه میشه هی تاپیک خواستگار میزنن

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
خب شرایط دیگه چطوریه این که شد فقط سن

از نظر مالی هردوشون وضعشون خوبه 

یکیشون که هم دانشگاهیمه دندان پزشکه 

اون یکی توی کار ساخت وساز پل و جاده سازی توی دبی هستش 

گزینه یک 😐😐😐خب دختر خوب شرایط کاری و تحصیلی خودتو بگو با هر سه تاشونو

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
از نظر مالی هردوشون وضعشون خوبه  یکیشون که هم دانشگاهیمه دندان پزشکه  اون یکی توی کار سا ...

خوب یعنی مدام میره خارج از کشور ؟ خودت چی باید بری؟ میتونی دوری از خانواده رو تحمل کنی؟؟؟

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
گزینه یک 😐😐😐خب دختر خوب شرایط کاری و تحصیلی خودتو بگو با هر سه تاشونو

من دندانپزشکی میخونم سال چهارمم 

هم دانشگاهیم درسشو تمام کرده داره برای تخصص اماده میشه 

اون اقا که بیمارمه اهل ایلام هست و توی کار پل سازی و جاده سازی توی دبی هست و اکثرا خارج کشوره 

نمیدونم میتونم با این دوری کنار بیام یا نه

از نظر مالی هردوشون وضعشون خوبه  یکیشون که هم دانشگاهیمه دندان پزشکه  اون یکی توی کار سا ...

با هم دانشگاهی ات بنظرم

ولی اگه میگی قدش رو نمیپسندی همون که تو کار ساخت و سازه

چون با این اوصاف معلومه اخلاق و اینا برات مهم نیست

اونی ک هم دانشگاهمیه چهره خیلی خوبی داره اما قدش خیلی بلند نیست  قد برای من فاکتور مهمیه  ...

مامانت  راست میگه چهره و قد تا حدی مهمه اما ده سال بعد و ببین که یک مرد خوش اخلاق مال تو هست که بهت ارامش میده چهره عادی میشه برات

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

خب موقعیت شغلی و مالی و سنی هر دو خوبه پس باید ببینی از لحاظ اخلاق و خانواده کدوم بهتره

2706