1421
1389
عنوان

توروخدا بیایین کمک راجع به انتخاب سه خواستگار همزمان😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1805 بازدید | 205 پست
اره اما مشکلم اینه که اوپنه زیادی  مثلا با دخترخالش روبوسی میکنه خوب من دوس ندارم همسرم اینجور ...

اها اینی که اوپن هست شوخم هست... نه اینطوری خوب نیست زنها همیشه حساسن البته احتمالا فرهنگشون اینطوریه ولی خب جلوی حس حسادت رو نمیشه گرفت پس فردا سر همین چیزا میزنید تو پر هم ...بهش گفتی که خوشت نمیاد خیلی هم روابط ازاد داشته باشه مثلا یه حد و حدود کوچیکی قایل باشین مثلا دست بده روبوسی نکه. یا خیلی شوخی نکنه با خانوما .الان این دو نفر خیلی متفاوتن سخته انتخاب کنی یکی زیاد سختگیره یکی زیاد ازاد.... خودت تا چه حد میتونی پوششی که اون اقای کرد مد نظر داره رعایت کنی؟غیرت در حد نرمالش خوبه اگه از حد نگذره

خدایا داده و نداده ات رو شکر

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

دندون پزشکا خواستگار خوب زیاد براشون میاد به نظرم فعلا ازدواج نکن موردای خیلی بهتری برات پیش میاد.

تا الان ۱۳تا خواستگار داشتم اما حس میکنم بیشتر برای درامد زیاد و موقعیت خانوادگیم میان 

چهره خودمم خوبه 

اما حسم میکه بیشتر روی درامدم حساب باز کردن

اون داروسازه،پسرعممه  وضعش خیلی خوبه اما حس میکنم شکاکه

پسرعمه خیلی نزدیکه نسبتش بیخیال

بابت فامیل بودن هم تو زندگیتونو اقوام خیلی دخالت میکنن

مادرشوهر هم اذیت کنه نمیتونی روابط رو کنترل کنی چون فامیل و کات کردن بی معنی

همکلاسی رو به نظرم وقت بذار و باهاش اینور اونور برو که بشناسیش.  اینا که سر به هوا آن معمولا اسونگیرن و بودن باهاشون لذت‌بخشه چون کلا همه چیز رو مثبت میبینن. هم رشته ای هم هست و بعدا با هم یک مطب میزنی و میتونی نیمه وقت کار کنی. نگرانی ای هم بابت چک کردن شوهرت نداری چون یکجا شاغل میشین😉

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
1401
هم عصبیه هم کنترل گرا هم عنق و اخمو  سیگنال منفی هم هست؟ الان باهات رودرواسی داره مهربون ...

من خودم کوردم مرد سالار والا قدیما بودن الان هرچی زنشون بگه همونه.اما رو گویش اره حساسن اما این آقا ک ایشون میگن همش دبی و این کشوراس زیاد براش سخت نیس بنظرم.ولی دود و دم و قلیون اونم دخترا رو والا من تو شهرای دیگ بیشتر از شهرخودمون دیدم من و نامزدم تا حالا لب ب قلیون نزدیم بخدا من حتی طرز استفادشو بلد نیستم سنی هم بیشتر کردستانین 

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
اها اینی که اوپن هست شوخم هست... نه اینطوری خوب نیست زنها همیشه حساسن البته احتمالا فرهنگشون اینطوری ...

به اون گفتم که دوس ندارم خیلی ازاد باشی گفت مگه چه اشکال داره دخترخالمه 

خب برای من این موضوع حل شده نیست 

اون اقاهه که کرده بضی وقتا گیر میده به حجابم 

مثلا وقتی دعوتم میکنه بیرون میگه خودم میام دنبالت دوس ندارم تنها بیایی 

یا میکه دوس ندارم درمانگاه ارتش که همشون سرباز جونن کار کنی 

تو یونیتو میخوابونی انگار اونا سرشون روی پاته 

و زل میزنن به چشمات 

نمیدونم واقعا عادیه یا ن

تا الان ۱۳تا خواستگار داشتم اما حس میکنم بیشتر برای درامد زیاد و موقعیت خانوادگیم میان  چهره خ ...

خب منم واسه همین گفتم عزیزم.

دندون پزشکی چون درامدش خیلی خوبه خیلیا خواهان همسر دندانپزشک هستن. واسه همینم در اینده موردای بهتری پیش میاد برات.

همینا هم که الان هستن قطعا دندانپزشک بودنت رو هم در نظر گرفتن .

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
من خودم کوردم مرد سالار والا قدیما بودن الان هرچی زنشون بگه همونه.اما رو گویش اره حساسن اما این آقا ...

اینی که کرده خودش گف من تا الان لب به سیگار وقلیون نزدم 

شیعه هم هست 

اما نماز نمیخونه 

ینی قبلا میخوند الان لج کرده

خب منم واسه همین گفتم عزیزم. دندون پزشکی چون درامدش خیلی خوبه خیلیا خواهان همسر دندانپزشک هستن. واس ...

صد درصد 

وقتی میگن طرف الان که ۲۲سالشه ماهی۲۰تومن درامد داره 

بعدا خدابدونه درامدش چقدر میشه 

این حرفا از زبون بعضیا ازار دهندس

1394
خانواده خودم متوسطن از نظر حجاب  خیلی گیر نمیده بابام  غیرتی دوس دارم اما حس میکنم ممکنه ...

بنظر من باید ی مدت باهاش آشنا بشی منم با نامزدم دوست بودم اولاش ی حرفایی میزد منم مثل تو ناراحت میشدم حس میکردم خیلی متعصبه با اینک خودمم باحجابم اما الان فهمیدم اونموقع فقط خاسته حرفای دلشو بزنه بخدا الان اصلا کاریم نداره میگ اندازه چشام بهت اعتماد دارم اونموقعه ها نمیشناختمت

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
پسرعمه خیلی نزدیکه نسبتش بیخیال بابت فامیل بودن هم تو زندگیتونو اقوام خیلی دخالت میکنن مادرشوهر هم ...

فامیل که اصلا به هیچ وجه 

فک کن عروس عمم بشم 🤐🤐

هم دانشگاهیم حتی با دخترخالش روبوسی میکنه 

خوشم نمیاد ازین کار

اینی که کرده خودش گف من تا الان لب به سیگار وقلیون نزدم  شیعه هم هست  اما نماز نمیخونه&n ...

خودت چی نماز میخونی؟؟زیاد تو فاز این چیزا هستی عزیزم اگ فامیلیشو بگی شاید شناختمش

صد درصد  وقتی میگن طرف الان که ۲۲سالشه ماهی۲۰تومن درامد داره  بعدا خدابدونه درامدش چقدر ...

کسایی که میان خواستگاریت واسه امتحان اولش بگو من میخوام شاغل بودنو کنار بزارم و نمیخوام رشتمو ادامه بدم. ببین واکنششون چیه 

یهو شوکه میشن جا میخورن و ناراحت میشن یا عادی رفتار میکنن.

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
1403
من خودم کوردم مرد سالار والا قدیما بودن الان هرچی زنشون بگه همونه.اما رو گویش اره حساسن اما این آقا ...

ممنون از اطلاعاتتون 

من خودم فارسم زیاد مناطق کرد رو نمیشناسم

ولی چنتا دوست کرد اطرافم هستن مجرد و متاهل همگی قلیون و سیگارشون  به راهه و عادی 

البته کردای کرمانشاه هستن یه چنتا شون هم همدان ساکن آن ولی مهاجر از کرمانشاه هستن 

یکبارم که پرسیدم خودشون تایید کردن که مردسالارن کمی تا قسمتی و یه جورایی بچه پسر الویت داره. باز نمیدونم مربوط به اقوام خودشون بود یا همه کردا اینطورن ولی یه دوست چشم رنگی مال کردستان هم داشتم اونم خیلی پسر پسر بود.

ایلامی اصلا ندیدم تا حالا

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
کسایی که میان خواستگاریت واسه امتحان اولش بگو من میخوام شاغل بودنو کنار بزارم و نمیخوام رشتمو ادامه ...

بقیشون اره شکه میشدن 

اما این دوتا گفتن چه بهتر 

ازخدامه که خونه بمونی 

اون که کرده گف وای عالی میشه بمونی خونه 

من عاشق اینم بیام خونه همسرم خونه باشه درو برام باز کنه نه اینکه خونه سوت و کورباشع

1339