2703
2553

یعنی ۶هفته ت کامل شده ۵روز هم از ۷ هفته گذشت.تو هفته هفتمی

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یعنی الان سونو تشکیل قلب رو من تو این هفته میتونم برم مشخصه؟ 

۷هفته و یک روز ببعد برو.من وقتی رفتم فک کردم ۷هفته و ۳روزمه ولی سونو که رفتم گفت ۷هفته و یک روزته.

یه هفته دیگه برو

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
۷هفته و یک روز ببعد برو.من وقتی رفتم فک کردم ۷هفته و ۳روزمه ولی سونو که رفتم گفت ۷هفته و یک روزته. ...

مرسی عزیزم

جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  
بچه ها منم زدم تو همین کلینیک نی نی سایت گف ۵ هفته ۳ روزمه یعنی الان تو هفته ی ششمم 

من رو یه اپلیکیشن زدم رو گوشیم هر روزی خودش بهم نشون میده با عکس حالت تقدیم میمونه خیلی خوبه

2714

تو همین نی نی،سایت یک قسمت داره بنام کلینیک اونجا برات محاسبه میکنه سن بارداریتو و مشخصات اون هفته رو دقیق برات تو ضیح میده من هر هفته میرم میخونم وذوق میکنم

به وقت تولد دوقلوها  

سلام دوستان من در انتظار بارداری هستم10  روز به موعدم مونده یکم زیر دلم و واژنم هر از گاهی تیر میکشه و الانم ترشحات سفید غلیظ و چسبنده بدون بو دارم این علایم از بارداری هست؟

سلام دوستان من در انتظار بارداری هستم10  روز به موعدم مونده یکم زیر دلم و واژنم هر از گاهی تیر ...

شاید... منم این شکلی بودم گفتم پریود میشم ولی باردار بودم، انشالله که بارداری عزیزم

بچه ها این تیتر بارداری هس هر بار ادم پست میزاره زیر نوشتش هس مثلا گفته فلان هفته مونده تا زایمان منی ک جنسیت بچه رو نمیدونم چ بنویسم؟؟؟

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
2706