2410
2553
عنوان

زردی نوزاد

123 بازدید | 7 پست

سلام خانوما پسرم امروز هفت روزش. روز سوم بردم آزمایش زردیش 15 بود سه روز زیر دستگاه نگه داشتم الان شده 13 چیکار کنم زودتر خوب بشه خیلی اعصابم خورد برای این موضوع لطفا کمک کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شیر خشت .اگه اهل حجامت و طب سنتی هستی ببرش پیش یه متخصص طب سنتی یه کوچچچچچچولو پشت گوششو خراش میدن نصف قطره خون میاد زردیش تا فردا کم میشه و از بین میره

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی
2720

قطره بیلی ناستر بهش بده ، شبرخشک هم حتما بده بذار بیشتر دفع کنه، شیر مادر روزهای اول خیلی چربه زردی میاره، پسر من زردی داشت بستری شد، اونجا بهم گفتن نباید شیر خودم رو بخوره چون شیرم چربه، گفت دو روز بدوش بذار فریزر، تو این مدت شیرخشک بده بعدا از فریزر در بیار بهش بده

سلام عزیزم, هیچ روشی برای کاهش بیلی روبین خون وجودنداره, مگه تعویض خون یا فتوتراپی که انجام دادین, فقط باید مداوم شیردهی داشته باشی وبچت دفع داشته باشه, زیادم گرمش نکن بچه رو. منتظر باش بمرورکم میشه

من الان نظراتوخوندم, خواهشا از پزشکت بپرس نه اینجا یسری درمانهای.... 

ترنجبین هم کمک میکنه ها, ولی ببینی چقددکثیفه گیاهش پشیمون میشی بدی. خلاصه بشین ومنتظرباش تابیاد پایین. شیرم زیاد بده بهش. میتونی هر سه بارشیرخودت یبار شیرخشک بدی, البته باقطره چکون نه پستونک که بچت عادت کنه. یروش دیگخ هم اینه که شیرتوبدوشی و بزاری یربع تودمای پنجاه درجه بعد باقطره چکون بدی. البته سخته

2714