2737
2734

کار درستیه؟؟؟

من قبلا یه نامزد داشتم دو سال با هم بودیم قرار بود عقد کنیم همین تابستون که من 1 ماه پیش امتحانش کردم به خاطر تاثیر تاپیکهای خیانت نی نی سایت و پا داد به اون دختر و دوست شد. 

حالا خواستگاری برام اومده 36 سالشه. تازه میخوایم اشنا شیم. به نظرتون همین اول کاری امتحانش کنم؟؟؟

من که این کارو میکنم که ببینم جنبش در چه حده فقط ،اگه سر بلند بیرون بیاد دیگه کاریش ندارم

اخه عشقمو بعد از دو سال امتحان کردم پا داد، خب نمیشه بهش دیگه اعتماد کرد تازه فهمیدم با چن تا دختر دیگه هم حزف میزنه

من جرعتشو ندارم 😞

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نکن این کار رو آدم ها معصوم نیستند من خودم در بد ترین شرایط حاظر نمیشم آخه شاید همین امتحان من اولین بار باشه و باعث به خطا افتادن ایشون بشه 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
2728
من که این کارو میکنم که ببینم جنبش در چه حده فقط ،اگه سر بلند بیرون بیاد دیگه کاریش ندارم اخه عشقمو ...

منم بعد دو سال امتحانش کرده بودم پا داد ولی من کات کردم. تو جدا نشدی؟؟

بسیار کار غلطیه و بچگانه ...اگر از اول اعتماد ندارید بهتره ازدواج نکنید ...اگر هرکسم جای آقا باشه و بفهمه امتحانش کردید حق داره بره و پشت سرشم نگاه نکنه چون توهین تلقی میشه

2738
منم بعد دو سال امتحانش کرده بودم پا داد ولی من کات کردم. تو جدا نشدی؟؟

ايشون هنوز به شما تعهدي نداره كه

قبلي رو حق داشتي

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
بسیار کار غلطیه و بچگانه ...اگر از اول اعتماد ندارید بهتره ازدواج نکنید ...اگر هرکسم جای آقا باشه و ...

درسته. حق با شماست. به نظرتون چطوری بفهمم قابل اعتماده؟؟؟ ایا رفتن به مشاوره و گذشت زمان مشخص میکنه؟؟؟

ایشون نامزد هستند و اون تعهد اصل کاری به شما ندارند یه مرد تا شوهر نشه تعهدی نداره مردا مثل زنها نیستندما اگه فقط به یکی فکر کنیم دیگه متعهد میشیم اما مردا اینجور نیستند در ثانی همه مردا تا مجردند دوستایی داشتند که تا بعد ازدواج امید دارند که این مرد را ببرند سمت خودشون و بعد ازدواج تا امید میشن من شوهرم وقتی ازدواج کردیم خطش  خاموش کرد وداد بهم و یه سیم کارت جدید گرفت دقیقا 6 ماه بعدش من روشن کردم و دیدم چه اسمس هایی اومداز طرف یکی که بقول نمی‌دونست ازدواج کرده 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
درسته. حق با شماست. به نظرتون چطوری بفهمم قابل اعتماده؟؟؟ ایا رفتن به مشاوره و گذشت زمان مشخص م ...

قابل اعتماد بودن رو فقط تو رفت و آمد و مشاوره میشه فهمید ..شما باید شناخت پیدا کنی بدون ایجاد علاقه ...خواهرانه بهت میگم حتی وقتی ازدواج کردی 1 لحظه هم فکر امتحان کردن نباش ...من شغلم همینه ..اگر تو کیسی له من خانم یا آقایی بگه همسدمو امتحان کردم نشون میده اون رابطه خیلی سست و غلطه و مسموم و فاتحه اون رابطه خونده هست...