1464
1411

سلام دوستاي خوبم

تولد رُز دوم تير هست، اما اون تايم سفر هستيم، به همين خاطر جشن تولد كوچيكش رو زودتر گرفتيم

صبور باشيد تا عكس ها لود شه🙏😘

ريسه ها و كيك و تاجش رو خودم درست كردم😊

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1517

مبارکش باشه گلم انشالله ۱۲۰ ساله بشه سایتون بالاسرش❤️

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به قدری بی هوا امروز هوای حالمو داری                                   به جز عاشق شدن راهی جلوی پام نمیزاری                                غرور تو نگاه تو ی کوه امید بهم میده                                        کسی میفهمه چی میگم که لبخند تورو دیده...
1432

مبارکه💖💖💖

ی زمانی ژلوفن من بودی  از وقتی شدی استامینوفن بقیه ..دیگه شیاف منم نیسی  ..بیبی                      تیکر بارداری نیس دعا کنین بارداری شه 😑                 دیش دیرین دیرین ماشالا دیش دیرین دیرین ماشالا      نامزدبازی دزدی خوشه ماشالا  
1476

تولد دختر گلت مبارك باشه عزيزم😍

بعد از كار كردن تــو بيمارستان نظرم خيلي راجع به زندگيم عوض شد👈🏻قدر تك تك لحظه هامو ميدونم هرغذايي دلم ميخواد ميخورم 🍔هرچي دلم ميخواد ميپوشم👠👗هرجايي دلم ميخواد ميرم🚶🏻‍♀️در لحظه زندگي ميكنم و قدر شادي هاي كوچولومو ميدونم😇شايد فردا توانايي خوردن يه قطره آب هم نداشته باشم😞قدر همين روزمرگي هامون و بدونيم كه خيليا رو تخت بيمارستان حسرتشو دارن🌸

🎊🎉🎉مبارکه😍💝🎈

خیلی دوست دارم خنده هام شیک و باکلاس باشه،ولی همیشه آخر خنده هام صدای گراز درمیارم😃از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم《کثافت میلیاردر شده》....خداروشکرفرهنگ سازی شد تو عروسیا هرکی میخواد میرقصه،،،،قبلا مقاومت میکردی پاهاتو میگرفتن رو زمین میکشیدنت میبردن وسط😂😐😐😐😐
1514