2410
2553

4 ماه دیگه عروسیمه ..ولی بابام انگارنه انگار ...خیلی ریلکسمیگرده با دئستاش میره میاد .....جهاز منم روهواس......خسته شدم به خدا ....

بعضیا میگن خودتبروسرکاروخودت یککاری کن  بابا بیچاره چه گناهی داره...من قبلا سرکار میرفتم بعد عید رفتن شرق تهران کلی ازمدورشدن اومدم بیرون با حقوقی  1.300که پول قسط هممیدم  میشدیا میشه چیزی خرید ؟؟؟؟؟؟ میشه کاری کرد؟؟؟؟مگر ایناین نیست دختر تا خونه پدر مادرشه وظیفه دارن نیازشو تامین کنن ...پول مدرسه و دانشگاههو که با کلی منت داد وهنوز سرکوفتشومیشنویم.....ولی منم ادمم دلم میخاد با عشقم برم سر زندگیم  اما  بابام  بعد 12 سال انتظار و دوسال عقد میگه زوده صبور باشید عجله نکنید......دارم دق میکنم از دستش ....میبینمش عصبی میشم ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب شاید پول نداره که بخواد بخره؟؟؟!!!!! 

2 سال عقدم ...چند ماه دیگه میشه 3 سال  درد من بیخیالیشه.....حرصمودر میاره وقتی کسی روقبول میکنه باسه داماد باید دیگه استارت جمعکردن جهازوبزنه که نزد.....فکرکنم فکر کرده با خودش قراره تا آخرعمر اینجوری با شوهرمزندگی کنممن خونمون اونم خونشون........................

2714