2737
2734
عنوان

هر کی تا اخره هفته موعدشه بیاد باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2146 بازدید | 593 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان خودمو ميكشم از دست دكترم    

برا چی مگه دکتر چی گفته؟؟منم ترشحم سفید لوسینیو تخم مرغی همه جورست

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
2728
الان خودمو ميكشم از دست دكترم    

من نمیدونم مسموم کردم از بو بدم میاد

برا چی مگه دکتر چی گفته؟؟منم ترشحم سفید لوسینیو تخم مرغی همه جورست

هرجي ميخورم سرم داد ميزنه مبگ تو سه ماه اول نبايد لبنيات ميوه اهن گوشت بخوري فقط وفقطططططط فوليك اسيد،جرارفتي شير خوردي 

اللهم صل على محمد وال محمد
من نمیدونم مسموم کردم از بو بدم میاد

ههههههه علامتاي خوبيه ها،اگ توهم نزدي،چون اينا عنوز خيييبييييلي زودن حساسيت ب بو،ترشح و...منم اميدوارت نميكنم تاشنبه صبركن

هرجي ميخورم سرم داد ميزنه مبگ تو سه ماه اول نبايد لبنيات ميوه اهن گوشت بخوري فقط وفقطططططط فوليك اسي ...

بمنم بگو دکتر گفته چیا بده بخوری

2738
بمنم بگو دکتر گفته چیا بده بخوری

بابا گفت هيچي نخور فقط وفقط شبا فوليك اسيد،اولاي بارداري كلسيم واهن اصلا خوب نيس....نميشه بت تجويز كنم اخه طبق مزاجه من مزاجم بلغميه وسرد

توشايد گرم باشي يا سودا،صفرا،دموي،هركسي بايد طبق مزاجش مصرف كنه،حالا تافردا از بده بذار ببينيم نيني كجاس،واي دلم برا شيطونك يه ذره شده امروز باش حرف نزدم

ههههههه علامتاي خوبيه ها،اگ توهم نزدي،چون اينا عنوز خيييبييييلي زودن حساسيت ب بو،ترشح و...منم اميدوا ...

نه توهم نیست معدم یه جوریه بدنم داغه یه جوریم کلا حالم خوش نیست

بابا گفت هيچي نخور فقط وفقط شبا فوليك اسيد،اولاي بارداري كلسيم واهن اصلا خوب نيس....نميشه بت تجويز ك ...

الان اومدیم مهمونی دیگه خودمو سرگرم کنم تا شنبه اگه پریود تشریفشو نیاره که میدونم میاره

بابا گفت هيچي نخور فقط وفقط شبا فوليك اسيد،اولاي بارداري كلسيم واهن اصلا خوب نيس....نميشه بت تجويز ك ...

حالشو بپرس بمنم بگو 

الان داشتم لباس عوض میکرد عمم گفت واای حامله نیستی گفتم نه گفت شکمت رفته رو به بالا 

الان داشتم لباس عوض میکرد عمم گفت واای حامله نیستی گفتم نه گفت شکمت رفته رو به بالا 

دیگه گفته ادمایه قدیمه همش ازم میپرسه حامله نیستی من کیف میکنم😂

2706