2410
2553

من ۱ سال و چند ماهه که اقدامم از  وقتی که قرص و آمپول هورمونی برای باردار شدن استفاده کردم سینه هام به شدت درد میکردن ولی الان چن مدته که قرص و امپول مصرف نکردم،نمیتونم به سینه هام دست بزنم وقتی دست میزنم یه چیزایی توشون هست که وقتی فشار میدم شدیدا دردمیگیره اول فک میکردم عادیه همه خانوما اینطوری ان وقتی دس بزنن یه چیزی احساس میکنن ولی توی گوگل خوندم یه چیزایی و خیلی نگران شدم چن مدت پیش هم از زیر بغلم یه جوش بزرگ زیر پوستی در اومده بود که با دارو از بین رفت

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شرایط دکتر رفتنو فعلا ندارم خودم تنهایی نمیتونم برم کسی هم نیس

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

من م مدت ها همین علائم رو داشتم هنوز هم دارم البته رفتم دکتر سونوگرافی دادم کیست های عادی و طببیعی بود که همه دارن ولی من کماکان خیلی درد دارم که با خوردن ویتامین ای یکم بهتر میشم. سرطان با درد شدید خودش رو نشون نمیده. برو دکتر خیالت راحت بشه 

خوب اباجی برو یه متخصص جراح عمومی بیماریهای پستان واست سونو ومامو مینویسه 

منم قبل پری‌درد داشتم سونو دادم تغییرات فیبروکیستیک بود 

شماهم برو ونبالش عزیرم نترس

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2714

داخل سینه یه بافت گره دارهس بهتره بری سونو

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

برو دکتر عزیزم متاسفانه این داروهای درمان ناباروری این عوارضو داره دیگه

منم استفاده میکردم یه مدت شده بود دستم اروم میخورد به بدنم جیغم در میومد.سونو دادم گفت شش ماا دیگه بیا که الان باردارم فعلا پیگیری نکردم.

ولی ان شالله که چیزی نیست و خوش خیمه.برای داروهاست

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

عزیزم نگرانت نکنم یکی از علایم سرطان سینه حس توده لس. تو افرادی که پرولاکتین بالا سینه بزرگ یا تیرویید دارن هم دیده میشه. کافیه یه ازمایش بدی چون بهم ریختن هورمونا خودش میتونه یه علتش باشه. یه سونو بدی مشخص میشه انشالله که چیزی نیست

2706