2737
2739
عنوان

خیاط داریم اینجا ؟؟؟

152 بازدید | 20 پست

این خوشگله؟ چقدر پارچه میخواد ؟ پارچه چه جنسی بخرم ؟ 

دوختش آسونه؟

برا تنوع میخوام تو خونه بپوشم

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پارچه کرپ حریر 

برا تو خونه میخای حریر ساده 

ای زیر آون یقه چین چینی تاپ ساده باشه 

خب باید یک متر بیس این چیزها بگیری 

یا قد تاپ اندازه بگیر 

به اضافه آون چین چینی روش 

بندکش هم از همین دور بر برش در میاد 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

فکر کنم بلاتنه اش کرپ حریر باشه چون یکم لخته

دامنشم که تور هست در کل هر دو پارچه تو بازار فراوانه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
همیشه برا خرید پارچه باید قد لباس مد نظرتون باشه مثلا مانتو ی قد مانتو و ی قد آستین اینم ی قد لباس ...

ممنووون

آره  اصلا آستینش پیدا نیست  

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

اشی

یادمه گفتی مذهبی هستی

برادرتم تو سن بلوغ

فکر نکنم بتونی تو خونه آنقدر باز بپوشی

فانتزیه ولی ببین قابل استفاده هم باشه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
پارچه کرپ حریر  برا تو خونه میخای حریر ساده  ای زیر آون یقه چین چینی تاپ ساده باشه  ...

اوه چ سخت شد !!

نمیدونم چقدر پارچه میخواد !

آستینش چجوریه بنظرت؟ 

2706