2737
2734

بچه ها من میخوام نشون بدم بهش ک تو اولویتم نیستی و منم هدف و خانواده و دوست دارم ینی یجوری میخوام پروش نکنم.اما فگ کنم راهم اشتباهه ینی بلد تیستم.اونشب گفت میای خونمون شب بمونی  االکی گفتم نه برادرم مریضه میخوام حواسم بهش باشه.(اینجور گفتم ک فک نکنه هروقت خواست و اراده کرد من پیششم و بدونه خانوادمم برام مهمن)قهر کرد ک اره من کسیو میخواستم اولویتش من باشم تو اولویتت کسای دیگ هستن و این حرفا.بعدم گفت دیگ برام هیچی مهم نیست و من بی تفاوت میشم.امروز بهش عادی پیام دادم سلام من از سرکار اومدم داده بسلامتی بعدم گفتم تصمیمت چیه گفت برا چی گفتم ک دیگ دلخور نباشی گفت دستم بنده بعد پیام میدم بعد اومده میگ تو حرفی برای زدن نذاشتی دیگه.اصلا الان تک کلمه ای جواب میده اعصابمو خورد کردا.مروا در اینجور مواقع چشونه؟؟؟شیطونه میگه بذار بروها

پس برای چی ازدواج کردی مجرد میموندی اولویت اولیت خانوادت بودن 😐چه کاریه اون بنده خدا ازدواج کرده که همه کسش باشی نه یه روز،باشی ۱۰روز نباشی 😑

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ای همه وجود من نبود تو نبود من ❤سلامتی مادرم و همسرم و دخترنازنینم دلوین خانم 🌈♥️خدایا شکرت برای همه چیز  🥹💗💐🌸🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو کی بهتون یاد داده که اگه به شوهرتون اهمیت بدید پروو میشن

چرا شوهرای ما پروو نشدن تازه بیشتر عشق میورزن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2731

عادي برخورد كن ببينه هي ميگي چته و رو رفتاراش زومي بدتر ميكنه! هيچي مثل بيتفاوتي رو مردا اثر نداره! 

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2738

قاطی نکن

حالا تا روش رفتار. کردن با هم دیگه رو یاد بگیرید طول می‌کشه

بعد هم نامبروان و اولویت زن و مرد بعد از ازدواج همسرشون هست.به خاطر همین اسمش همسر هست

یعنی طرف ارزشش به اندازه خود آدمه

ولی اینکه می‌خوای احترام گذاشتن به خانواده رو یاد بگیره از این راه نیست. اینجوری فقط براش جو سازی می‌کنی و باعث میشه طولانی مدت ازشون زده بشه

مثلاً فک کن یه خواهر شوهر خیلی خوب داشته باشی اما شوهرت همه اش بگه من می‌خوام به خواهرم برسم پیشش باشم فلانش کنم و ...هی بخواد بهت ثابت کنه اونا هم مهم هستن.

آیا در این شرایط از خواهر شوهرت زده نمیشی؟ آیا ممکن نیست حتی ازش بدت هم بیاد؟!

خوب اونم همینطوره

عزیزم میدونستی اینکه مردو پرو نکنیم اشتباه ترین فکره

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2706