2737
2734
عنوان

مراقب دوستی هاتون باشین...

283 بازدید | 26 پست

من یه دوستی دارم تقریبا هر روز باهاش چت میکنم بعد من شوهرم بچه نمیخاد فعلا گفته مثلا فلان تاریخ که پول بیاد دستم اقدام میکنیم واسه بچه دار شدن...

منم با دوستم حرف میزدم که اره شوهرم بچه نمیخاد و من خیلی دلم بچه میخاد(دوستم حامله هم هس)بعد این هی گفت چرا جلوگیری میکنی با شوهرت حرف بزن بگو اینطوری بگو اونطوری خلاصه اینقدرررر گفت تا من با شوهرم دعوا کردم(البته اخرش گفت با شوهرت دعوا نکنی ها)ولی اصلا نفهمیدم چی شددد دیگه دعوام شد با شوهرم ولی شوهرم اینقدر خوب حرف گفت باشه من خودم به فکرش هستمو اینا که من اروم شدم اروم که شدم تازه فهمیدم من چیکار کردم

یا مثلا من پول دندون پزشکیمو نصفشو میخاس شوهرم بده نصفشو خودم و من به دوستم اینو گفتم و اون گفت که نههه همه رو شوهرت باید بده...البته من اون سری دیگه به دوستم گفتم که نه من خودم اینطوری میخامو اینا....

همه اینا تقصیر خودمه که همه چیزو بهش گفتم شما حواستون باشه دوستان

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میام اینجا هی گیر میدم به شوهرم. هم شکاک شدم هم عصبی

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2731
2738
خب نباید دهن بین باشی 😐اون بگه تو باید اجراش کنی😨😨

شما فرض کن یکی مدااام در گوشت یه حرفی رو تکرار کنه ناخوداگاه فک میکنی حرفاش درسته

ولی درست میگی اشتباه از خودم بود این هم برام تجربه شد و میگم از اون به بعد آدم شدم

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
میدونی دوست داشتن خوبه ولی نباید همه چیزو بهش بگی...

اره ب قول شوهرم ادم باید رفتارشو بدونه و مراقب باشه و همه رو هم داشته باااشه فقط باید بدونی چطوری رفتار کنی

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه
2706