2726

سلام 19 سالمه 3 ساله عروسی کردم یه بچه 1 ساله دارم شوهرم 36سالشه وضع مالی تقریبا خوبی داریم اخلاقش رفتارش خوبه خیلی کمک حالمه و ازش راضیم درکل تنها مشکلش اینکه یک روز درمیان تریاک مصرف میکنه با فور البته پیش من و بچم نمیکنه تا حالا هم ندیدمشه ولی میدونم مصرف کننده هست چجوری راضی به ترکش کنم میگه بزار خودم خسته بشم بزارمش کنار اما شاید نخواد خسته بشه من چیکار کنم و الان 10 ساله مصرف داره هی میکشه ول میکنه باز ول میکنه باز شروع میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید ناراحت بشی ولی یه معتاد هیچوقت نمیتونه ترک کنه مگر اینکه قبول کنه که معتاده

متاسفاته معتادا قبول نمیکنن معتادن میگن تفریحیه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

ببرش مطب دکتر ریه اونا بلدن بترسوننش فقط کافیه یه عکس از ریه ش بگیره بگو تا دو سال دیگ اکسیژنی میشی

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

خودش بایدبخوادبه زورنمیشه راضییش کردچون دوباره صددرصدبرمیگرده

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2706