2733
2734

روی من همیشه جواب میده 

۵-۴روز صبح ناشتا یه استکان خاکشیر وعرق کاسنی میخورم 

معرکه است زیر پوستی هام هم محو میشن 

قبل عروسی و مهمونی ها کارم شده همین 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط خاکشیر و عرق کاسنی؟؟آب وشکر قاطیش نمیکنی؟؟ 

نه هیچکدوم عرق کاسنی اصل باشه هرچی خنکتر اثرش بیشتر بزار تو یخچال 

خاکشیرش هم بیشتر

این کبد رو هم پاکسازی میکنه

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
شماکدوم مارک عرق، کاسنی رو استفاده میکردین؟ ک مطمئن باشم اصله 

من از کاشان میگرفتن برام چند بار

بعدشم یه جایی هست اینجا خودشون دستگاهاشون رو دارن  از اونجا میگیرم..

مارک ها رو نمیشناسم گلم