2733
2734

سلام ۱۵روزه سقط کردم بخاطر تشکیل نشدن قلب جنین ورشدنکردنش سه ماهگی سقط کردم کورتاژشدم 

اونایی که تجربه سقط داشتن بعدسه چهار ماه جلوگیری بارداری برایه اینکه بارداری موفق داشته باشن هم خودشون هم همسرشون چه چکاپ وآزمایشی دادن لطفا اسمشو بگیدتا بدونم ممنون میشم چکار هایی کردین واسه بارداری دوم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما دکتر برو ، خودش بهت ازمایش های لازم رو میده، اگه دکتر گفت چون بار اول هست نیازی به آزمایش نیست شما اصرار کن بنویسه. 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
من همه آزمایش هارو دادم ولی فعلا نشده

اسمه آزمایشاتون بگین ممنون میشم واسم مهمه 

مثلا همسرم فک کنم باید آزمایش اسپرم بده 

انشاا...بسلامتی باردارمیشی بغلش میگیری

سلام عزیزم..منم حدود۱سال پیش به همین دلیل شما سقط داشتم.۶ماه جلوگیری داشتم بعدشم رفتم دکتر برای اقدام حدود۲ماه فولیک خوردم بعدم ازمایش تیروئیدو اینا دادم..الانم شکر خدا باردارم

خدایا توکل به خودت😍
هيچ كاري يه ماه يدوفوليك خوردم اقدام كرديم

دکتر بهم گفته دوماه دیگه برم تا آزمایشو ایناهردومونو بفرسته ولی نمیدونم چه آزمایشاتی من خودمم یدوفولیک مصرف میکنم

2738
دکتر بهم گفته دوماه دیگه برم تا آزمایشو ایناهردومونو بفرسته ولی نمیدونم چه آزمایشاتی من خودمم یدوفول ...

به منم گفت منم گفتم حالا اقدام كنم تا ببينيم چي ميشه بعد عيد برم آزمايش همون ماه اول گرفت و نشد برم

حتما دکتر برو ، خودش بهت ازمایش های لازم رو میده، اگه دکتر گفت چون بار اول هست نیازی به آزمایش نیست ...

اره منم شنیدم توسقط اول دکترا زیاد اهمیت نمیدن دوس دارم بدونم بقیه چه آزمایشی دادن تامنم بگم دکتر واسم بنویسه

سونو رفتم تا بقایا نمونده باشه و چکاپ دادم و بعد ۴ ماه اقدام کردم که خداروشکر باردار شدم همون ماه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام عزیزم..منم حدود۱سال پیش به همین دلیل شما سقط داشتم.۶ماه جلوگیری داشتم بعدشم رفتم دکتر برای اقدا ...

دکتر به من یه تاچهار ماه جلوگیری گفت یدوفولیک مصرف میکنم 

نفهمیدین علت تشکیل نشدن قلبش چی بود؟

2706