1421
1389

💗😘😍💖

وارد برجام که میشی فقط هتلی که توش مذاکره کردن سرجاش مونده😊 بقیه خارج شدن😂    متولد ۸۲ نیستم😐

حرفای عشقم کلا عاشقانه ترینن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

دوش دیدم ک ملایک در میخانه زدن

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

متعد ب چهار حرف نامش تا ابد 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
1432

گفتم عصبی ام بزار برم آروم شدم خودم میام 

گفت هیچ جا حق نداری بری خودم آرومت میکنم...

خیلی ب دلم نشست و آروم شدم همون لحظه 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم خودت معجزه کردی برام خودت هم مراقبش باش من به کرمت امیدوارم....
1394
اینکه تو مجردی یه پسره تلفنی گفت یه دقه ساکت شو گوش کن بعد یه نفس عمیق کشید گفت این نفس که کشیدم توع ...

فقط آخرش😂😂😂😂😂😂😂😂😊😊😊😂

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
1403

اولین پیامک شوهرم بود بهم تو دوران دبیرستانم ک تازه از من خوشش اومده بود و شماره مو گیر اورده بود منم باوجودیکه ک ذوق مرگ شدم گفتم لطفا مزاحم نشو😊

شب است و یاد تو مرا پر از ترانه میکند 

چه کرده ای که دل چنین تو را بهانه میکند

😍😍😍😍

1364