2733
2734

بچه ها تو این سن خیلی حساسن باید مراقبشون بود. بچه خواهر من سه سالشه نافش بیرون اومده همش دست میزنه بهش. دکترم بردیم گفتن از اول خوب نافش خشک نشده و خیلیا بچشون اینجوره. حالا لباسای بلند میپوشونیم دست نمیزنه. ممکنه اون دخترم یه مشکل داشته باشه. اول بهش بگو رو شکمش نخوابه. تا وقتی خوابش نیومده نره بخوابه و کلی بازی کنه اینطوری بهتره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اخه لبه صندلی دقیقا نقطه حساسش تحریک میشده. ولی این دختر بچه به شکم دراز میکشه و خودش رو میماله به ز ...

درسته

به قول شما نقطه حساس درگیر نمیشه

البته من این کا رو نکردم🤣

فک کردم دیدم حق با شماست

راستش منم یه بار دختری ا فامیل رو دیدم که نشسته بود و پاشنه پاش رو فشار میداد به همون نقطه حساس

اخه لبه صندلی دقیقا نقطه حساسش تحریک میشده. ولی این دختر بچه به شکم دراز میکشه و خودش رو میماله به ز ...

برا ما شکم مالیده میشه که هممون یه ذره شکمو داریم😂😂😂اما بچه کوچیک چون شکم نداره مالیده میشه😑😑😑

طبيعي هست تو اين سن نزارين مثانه ش پر باشه  شرتش هم خشك باشه هميشه  شايد خارش داشته باش ...

وای نگووو همه اینایی که میگی برعکسه.دسشویی میره میشورنش خیس خیس میاد بیرون خب طبیعتا شورتش خیس میمونه.

لباس زیراش قدیمیه و تا جر و واجر نشه پرتش نمیکنن.

مثانشم اکثرا پره.نمیدونم چرا از دسشویی فراریه.

2738
از مادر شوهرم شنیده بودم خیلی وقت پیشا میگفت خارش داره.ینی هنوز بر طرف نشده؟؟؟

به شوهر ت نگی ی وقت . مادر شوهرت اگه میدونین ناراحت نمیشه بگو مث اینکه هنوز بچه خارش داره . بخود بچه بگو اینکار بکنی مریض میشی .

منم از سن ٧ سالگي همين كارو ميكردم هيچي از روابط جنسي نميدونستم ولي انجامش ميدادم و حالم خوب ميشد تا كم كم بزرگ شدم فهميدم دارم خود ارضايي انجام ميدم بچه بودم دليل كارمو نميدونستم خيلي بايد مواظب بچه ها بود 

2706