2733
2739
عنوان

دوماهو سه هفته باردارم ولی.....

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 59 پست
الهیییی عزیزممم جنسیت هم مشخص شده یا نه؟

نه فعلا ک زوده اما میگن معمولا ناهمسان پنجاه درصد دختر پسر میشع

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
علائمتون قبل ازاینکه بفهمین دوقلویه چی بود؟

کلا زیادعلائم  نداشتم بجز ترشح زیاد سفید درد سینه

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واسه من دوقلوهای ناهمسانن کیسشون جداست تازه یکیشم بزرگتره یروز😍😍

ای جونم. پس احتمال زیاد دختر پسرن 😍

الهی خدا صحیح و سالم برات حفظشون کنه و ب موقع بدنیا بیان 😍

2728
آره عزیزم. دور از جون تو و نی‌نی‌هات باشه ❤ نه اونیکی خداروشکری سالمه و رشد کرده و فعلاً همه چیش خو ...

وای خداروشکر یکیش سالمه عزیزم،دعا کن نی نیای من هر دو سلامت بیان بغلم

2738

منم جاریم دوقلو بارداره شکمش تخت بود جوری فکر میکردی دوقلو نیست😅تازه دوماهه بزرگ شده شکمش

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

برو روزی ده هزار بار شکر کن منم سن بارداریم با شنا یکیه ولی مردم زنده شدم و چه خوب که چاق نشدی من همون اول سایز سینم عوض شد شکمم حلوتر اومد هرجی سبک تر بهتر عزیزم ایشاجفتشون سالم بدنیا بیان

وای خداروشکر یکیش سالمه عزیزم،دعا کن نی نیای من هر دو سلامت بیان بغلم

آره خداروشکر واقعاً 😞 اینیکی اگه نبود من حتماً دق مرگ میشدم... آخه با کلی سختی و عذاب باردار شدم... دلم بدجور ب اینیکی خوشه.

انشاالله ک نی‌نی‌های شما هم سالم و ب موقع بیاد تو بغلت عزیزدلم 😍😘❤ حتماً دعات میکنم...

میسو ممنون عزیزم ایشالا شوهرمو راضی کنم که برا دوقلو شدن برم دکتر

فدات 😘❤

واااای برا دوقلو شدن میخوای بری دکتر؟؟؟ 😃

ول کن توروخدا... الان بهت دارو و آمپول میده. بعد ب اینشم فکر کن اگه بیشتر از دوتا تخمک حاصل شد سه قلو چهارقلو میشه ها... 😅 جدی میگم... طبیعی باردار شو از همه‌لحاظ سالم تر باشین 😍

2706