2410
2553

مثلا حموم میرین چه شامپوهایی استفاده میکنین؟؟؟

چه روغنهایی به موهاتون میزنین؟؟؟روعن بادام تلخ و یا زیتون و ....

چه سرم مو و ابرسان به مو میزنین؟

چه قرصی برا موهاتون استفاده میکنین؟

سفیده ی تخم مرغ یا زرده یا اب سیب زمینی استفاده کردین؟

رفته بودم استخرررر چند نفر چه موهاییییییی داشتند محشر بود پرپشت و خوش حالت

میشه بیایین نظراتونو بگین و هممون استفاده کنیم 

ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
روغن بادام تلخ و روغن نارگیل رو ب یک میزان باهم قاطی کن یک ساعت قبل از اینکه بری حموم بزن ب موهات

اره روغن نارگیل رو من خیلی شنیدم که برا مو عالیه 

چنده قیمتش؟؟؟برا پرپشتیه مو خوبه؟

2714
اره روغن نارگیل رو من خیلی شنیدم که برا مو عالیه  چنده قیمتش؟؟؟برا پرپشتیه مو خوبه؟

روغن نارگیل رو اگه تنها بزنی مو وز میشه،با یکم الوورا ترکیبش کن بعد بزن

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...

خوشبحال هر کی مو داره...☹

منم یه زمانی داشتم...اما دیگه از ۲۰ سالگی کم کم ریخت...الانم که ۳۳ سالم هست و دو تا زایمان داشتم جلوی سرم خیلی کم شده موهام...نازک  و نرم هم هستن که دیگه بدتر...

۵ ماهی هست که دارم از محلول شیوانا استفاده میکنم...روغن نارگیل و زیتون و حنا.موهای خیلییی ریزی دراومده از قسمت های خالی اما در حد چن تا دونه...نمدونم والا.قرص تقویتی هم میخورم‌.روغن آرگان هم میزنم هر از گاهی

مهمونی که میرم همش حسرت موهای بقیه رو میخورم که باز گذاشتن یا خوش فرم و ارایش شده ان...😕

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
اره روغن نارگیل رو من خیلی شنیدم که برا مو عالیه  چنده قیمتش؟؟؟برا پرپشتیه مو خوبه؟

قیمتش زیاد نیس من از داروخونه گرفتم زیر ده تومنه...هم برایه رشد مو هم برایه ضخامت مو عالیه من خودم امتحان کردم

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..