2733
2734

سلام دوستان ی راهنمایی میخواستم من پنجم یا ششم پریودیم بود ک متوجه شدم میخوایم بریم مسافرت و من روزی چهارتا ال دی تا دو روز مصرف کردم برای قطع خون ریزیم و بعد از قطع شدن خونریزیم عادی مصرف کردم ال دی و رابطه داشتم هیچ منی داخل واژنم ریخته نشد اما خب استرس پیش اب و دارم چون یک روز قرصمو فراموش کردم بخورم و روز بعد دوتا مصرف کردم رابطمم نزدیک روز تخمک گذاریم بوده احتمال داره ک باردار باشم با وجود مصرف ال دی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفتم ک میخواستیم بریم مسافرت و نمیخواستم پریود باشم واسه قطع خونریزی بعد از عادی مصرف کردم

خب قطع نمیشه که اینطوری خوردی بدتر احتمال لکه بینی میاره باید شبی یکی بخوری 4 تا همزمان فقط به درد شرایط اورژانسی میخوره

2738
اصولا" قرص های جلوگیری از ماه دوم کاملا" مطمئن هستن ولی وقتی جلوگیری داشتی و مطمئنی دیگه برای چی الک ...

همزمان از روش طبیعیم استفاده کردم اما استرس داره دیوونم میکنه چون قرصا رو نامرتب خوردم نمیدونم باید چیکار کنم

اره بابا

کاملا" طبیعیه این استرس های دوران عقده. به نظر من با خورد ن منظم قرص جلوگیری کن که هی نخوای الکی استرس بگیری چون به نظرم از اون ها باشی که شوهرت از کنارت رد شه بری قرص اورژانسی بخوری و بدن خودت رو با قرص اورژانسی داغون کنی. من هم یک سال و نیم عقد بودم قرص یاز میخوردم البته طبیعی هم جلوگیری می کردم 

2706