2737
2734
عنوان

آندوسکومی بچه1سال و نیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 45 پست
فاموری؟؟؟؟شماهم رفتی پیشش؟

ن عزیرم من بستری شد و اندوسکوپی نشد ولی روزانه میدیدم که میارن و اندوسکوپی میگیرن و خوب میشدن و میرفتن

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاموری؟؟؟؟شماهم رفتی پیشش؟

جاری من شیر بیان رو عین چای دم میکنه و به پسرش میده موقع درد معده و استفراغ کلن جایگزینش کردن جای چای انگار معد درد و استفراغ بارش رو بسته و رفته از تو خونشون

2731
2738
ازبیهوشیش میترسم؟

ترس نداره که بری اونجا سجده شکر به جا میاری کلن میگی خدایا شکرت که پسر من در همین حاله من رفتم اونجا بقیه بچه ها رو که میدیدم میگفتم من چقد ناشکری کردم بخدا دستشون شفاس به خدا بسپار پسرت رو شجاع باش نترس 

مشکل بچش چی بود؟

معده درد داشت و اسید معدش زیاد بود اینقد اندوسکوپی کرد دارو خورد فایده نداشت یه روز همسایشون براش یه لیوان شیرین بیان دم کرد خورد انگار اب رو اتیش بود

چقدر بده آدم با دیدن مشکلات دیگران سجده شکر به جا بیاره

عزیزم من بخاطر مشکلات اونا سجد نکردم از اینکه هی میگفتم خدایا چرا بچم باید این مشکل رو داشته باشه بعد که دیدم بچه چهل روزه عمل قلب کرده یا دیالیز میشه سجد کردم که بچم از این بدتر نیس 

عزیزم من بخاطر مشکلات اونا سجد نکردم از اینکه هی میگفتم خدایا چرا بچم باید این مشکل رو داشته باشه بع ...

همون شد دیگه

آدم میگه خوب شد که جای فلانی نیستم من سالمم خداروشکر

خیلیا اینجوری هستن

خودمم بودم

گاهی ته دلم میشم اینجوری حتی

ولی واقعا خوب نیست اینجوری سنگ دل بودن

2706