2737
2734
عنوان

خانم هایی ک زرتی عکس عاشقانه میزارن پروفیل😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 72 پست

خخخ

من یکیو میشناسم شوهرش در به در دنبال یه راهیه طلاقش بده بره ،سال تا سال کنار هم دیده نمیشن حتی جدا میخوابن ولی عکس پروفایلش یه سلفیه دو نفرست که از تو چشماشون نفرت میباره 

اصلا نمیشه رو عکس و فیلم زندگی کسی رو قضاوت کرد.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وای من یه دوست دارم تازه نامزد کرده ٨٠تا عکس پروفایل همش قربون صدقه شوهرش رفته تو تک تک عکسا ادم میبینه خندش میگیره این همه ندیدپدید شوهر نبود نمیدونم چش شده

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟

من گاهی در مناسبت خاصی میذارم ...اونم نه خیلی غلیظ مثلا شعر از حافظ مولانا اخه دور برم چشم شور زیاده هر وقت عکس بچم میذاشتم بچه ام مریض میشد

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
برا متم اکثرا عاشقانه بود از مامان بابا از داداشامم میزاشتم

آره منم از خواهرزاده هام

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
والا اون زن بدبخت بیاد فریاد بزنه ک من چقدر بدبختم بازم چقدر زنه که تو اوج بدبختی میگه من عاشقم و خو ...

😐😐😐😐😐😐

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
2706