2737
2734
عنوان

بیاین نظرتونو بگید

95 بازدید | 4 پست

بچه ها من شوهرم تو یه شرکت کار میکنه.حقوقش خوبه کارشم مرتبطه با رشته اش.ولی میگه مسوولیت کاره زیاده.حالا چندین وقته هی میگه من راضی نیستم میخوام بیام بیرون.میگم خوب بیا بیرون.بعد میگه خب کاری بلد نیستم.میگم برو کلاس.میگه کلاس مال جوونهاست نه الان دیگه.میگم خب هر کار میگی میکنیم.میگه باشه .ولی دوباره این دور باطل هی تکرار میشه.منم خسته شدم از بس غر میزنه.چکار کنم؟

اول ی کار جدید پیدا کنه بعد از کار اولش بیاد بیرون.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
اول ی کار جدید پیدا کنه بعد از کار اولش بیاد بیرون.

منم همینو میگم.ولی میگه کار جدید حقوقش به اندازه این نیست.کمتره.میگم من میسازم برام مهم نیست.باز دوباره میگه باشه.باز شروع میکنه.من مشکلم این بحث هاست که به حایی نمیرسن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اين بار اين حرفو زد بگو يك ( ماه  روز هفته هر چب به نظرت كافيه )بهت فرصت ميدم تصميم نهايي رو بگيري واجرا كني اگر بعد از اون مدت حرفي بزني نه من نه تو

اگر بعد از اون مدت حرفشو زد بگو ديگه باتوجه به همه جنبه ها همين تصميمو گرفتي حرفي نباشه

2728