2726
عنوان

خانما کمک بچم پنج ماهشه عفونت و ترشحات گوش داره همراه درد و تب

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 27 پست
وایییی😭😭😭😭همش تب میکنه وزن کم میکنه بیقراره 

عزیزم وزنش خوب بچه ۶ ماه باید دوبرابر وزن اولیه اش باش

انشاءالله که زود خوب شه۱۴ تا صلوات براش می‌فرستم گلم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
فقط بااستامینین آروم میشه دست میبرم نزدیک گوشش جیغ میشه 

ی حوله یا دستمال یا پنبه گرم کن بزار نزدیک گوشش تا یکم آروم بشه بچه

الهی بگردم من گوش درد شدم میدونم اون بچه چی میکشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم میگفت هروقت میخوای به بچه شیر بدی دستتو بزار زیر سرش تا سرش بالاتر از بدنش باشه که شیر از دهن نره تو گوشش یوقت عفونت نکنه.حالا شما هم اینو رعایت کنید شاید درست باشه

الهی چرا اینقد مریض شده؟ببر هرچی دکتر تجویز کرد همونو انجام بده.حتی اگه بستری کرد انجام بده.عفونت گوش تو بچه ها خطرناکه باعث کم شنوایی میشه که بعدها کلی عقب میندازتشون تو زندگی

2728
زنگ زدم گفتن ساعت ۶خیلی اصرار کردمگفتن دکتر تا ۶نمیاد😭😭

اشکال نداره همون ۶هم خوبه یعنی گفتم نذار برا فردا ان شاءالله زودی خوب میشه..تا بچه بزرگ‌ بشه عزیزم... سختیاش زیاده اما خوبیش اینه ک میگذره...

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
میبرم چقد میتونه خطر ناک باشه 

اصلا آنتی بیوتیک تجویز نکرد؟اگه وزنش خیلی کم باشه باید تو بیمارستان آنتی بیوتیک تزریقی بگیره.نگران نباش چیزی نمیشه فقط هر کار دکتر گفت انجام بده

اصلا آنتی بیوتیک تجویز نکرد؟اگه وزنش خیلی کم باشه باید تو بیمارستان آنتی بیوتیک تزریقی بگیره.نگران ن ...

بستریش کرد تا سرم زدن انگاری بیهوش شد 

دستشو همش سوراخ کردن اخرشم به پاش زدن دستشون بشکنه الهی