2733
2734

سلام بفرما

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هوم ؟

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2731

یه جلسه معارفه داشتیم وخانوادشوهم دیدیم ادمای خوبی بودن ولی مشکل اینجاس که اقاپسرتفننی مشروب میخورده وطبق گفته خودش چن ماهه کنارگذاشته

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
2738
یه جلسه معارفه داشتیم وخانوادشوهم دیدیم ادمای خوبی بودن ولی مشکل اینجاس که اقاپسرتفننی مشروب میخورده ...

اگر مذهبی هستین خودش عامل اختلاف. 

کبوتر با کبوتر باز با باز

بیخیال بشین.

منهای مشروب مشخصا از نظر دینی و اعتقادی تفاوت های دیگه هم هست که هنوز به چشم تون نیومده. احتمال داره حتی خانواده پسر مذهبی باشن ولی خودش اعتقاداتش فرق کنه.

اگر شما معتقدین بیخیال بشین. اگر نمیخواد نمیرفتم سمتش. الان تو شرایط میگه دیگه نمیخورم ولی مطمئن باش اگر بخواد میخوره. ما هممون به خودمون قول زیاد میدیم ولی کیه که عمل کنه. چیزی که هست رو در نظر بگیرین نه چیزی که میگه قراره بشم!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
اگر مذهبی هستین خودش عامل اختلاف.  کبوتر با کبوتر باز با باز بیخیال بشین. منهای مشروب مشخصا ...

مشکل اینه که من وهمسرم مخالفیم ولی خواهرم بهش دل بسته نمیدونم چطورقانعش کنیم که مشکل بزرگیه

بنظرشمابه همچین پسری میشه واسه زندگی مشترک اعتمادکرد؟

اعتماد که قطعا میشه کرد

تو کشور ما مشروب رو در حد اعتیاد بد میدونن

مصرف کردنش دلیل بر شخصیت بد پسر نیست

ولی واضح هست که اعتقادات شما با اونا تفاوت بسیار داره 

اگر خواهرتون اصرار داره کمی معطل کنین یکی دو سالی بگذره کم کم خودش میاد تو باغ.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
اعتماد که قطعا میشه کرد تو کشور ما مشروب رو در حد اعتیاد بد میدونن مصرف کردنش دلیل بر شخصیت بد پسر ...

مرسی عزیزم ازراهنمایی خوبت.امیدوارم سرعقل بیادوبه حرفمون گوش کنه.اره واسه خانواده ماجزو خط قرمزاس ولی متاسفانه چون خواستگارقبلیشوردکردیم بیشترپافشاری میکنه

2706