2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعضی سرفه ها مضمن میشن و ماه ها طول میکشن. گلو درد اما نهایت یک هفته. البته به علتش بستگی داره. اینی که گفتم ویروسی بود. ممکنه سرفه و گلو درد به علت حساسیت باشه که اونوقت باید داروهای آنتی هیستامین مصرف کرد البته به دستور پزشک. گاهی اوقات هم میتونه به علت رفلاکس معده باشه. چون اسید معده گلو رو میسوزونه و باعث سرفه و گلو درد میشه. این نوع گلو درد رو میشه با مصرف عسل طبیعی، یا با مصرف شربت سکنجبین براحتی درمان کرد. برا گلو درد اگه مضمن نشده باشه هم میشه سرکه سیب طبیعی و عسل طبعی رو باهم مخلوط کرد و آب هم بهش اضافه کرد و نوش جان کرد. قاتل ویروسه! برا سرفه هم باز هر روز یکی دو قاشق عسل طبیعی جواب میده.

امیدوارم خیلی زود خوب بشید!

با خوبی به هم زندگی زیباتر و دوست داشتنی تره. O_O
شربت توسیان اطفال خوبه حتما اطفال باشه

واقعا؟؟

تاثیر داره 

شربت هانی تیم و دکسترو 

دیفین هیدرامین و اینارو خوردما اثر نداشته

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2738
بعضی سرفه ها مضمن میشن و ماه ها طول میکشن. گلو درد اما نهایت یک هفته. البته به علتش بستگی داره. اینی ...

مرررررسی از توضیحاتت💖

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
من هروقت پسرم سرما میخورد و سرفه هم میکرد.خوب میشد ولی سرفش ادامه داشت.دکتر میگفت سرفه هاش تا دوهفته ...

تاحالا این مدلی نشده بودم 

تاحالا این مدلی نشده بودم 

این سرماخوردگی جدیده! ما هم خانوادگی در ایام عید مفتخر به داشتن شدیم!  خیلی دیر خوب میشه و سرفه هاش آسایش رو از آدم میگیره!

با خوبی به هم زندگی زیباتر و دوست داشتنی تره. O_O
2706