2726

خانوما تنبلی تخمک دان از تست پاپ اسمیر و سنو واژینال مشخص میشه یا باید ینو شکمی داد حتما ؟؟من این دوتا رو انجام دادم مشکلی نبود

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
خانوما تنبلی تخمک دان از تست پاپ اسمیر و سنو واژینال مشخص میشه یا باید ینو شکمی داد حتما ؟؟من این دو ...

تنبلی تخمدان که ازپاپ اسمیر معلوم نیس عزیزم

فک کنم باید سونوی شکمی بدی 

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تنبلی تخمدان که ازپاپ اسمیر معلوم نیس عزیزم فک کنم باید سونوی شکمی بدی 

سنو واژینال انجام دادم بازم لاز ب سنو شکمیه؟

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
خانوما تنبلی تخمک دان از تست پاپ اسمیر و سنو واژینال مشخص میشه یا باید ینو شکمی داد حتما ؟؟من این دو ...

از سونو و ازمایش ذخیره تخمدان مشخص میشه معمولا کسایی که تنبلی دارن ذخیره تخمدانشون خیلی بالاست اما به پاپ اسمیر ربطی نداره

من سونوی واژینال ندادم عزیزم ولی فک کنم باید سونوی شکمی بدی

چون منم برای اینکه بدونم تنبلی تخمدان دارم یا نه سونوی شکمی انجام دادم

از سونو و ازمایش ذخیره تخمدان مشخص میشه معمولا کسایی که تنبلی دارن ذخیره تخمدانشون خیلی بالاست اما ب ...

شما نتونستی پاپ اسمیرمو بخونی؟؟

من سونوی واژینال ندادم عزیزم ولی فک کنم باید سونوی شکمی بدی چون منم برای اینکه بدونم تنبلی تخمدان د ...

مرسی ممنون

عزیزم اگه سونو واژینال رو روز سیزده چهارده قاعدگیت انجام دادی تنبلی قابله تشخیصه چون فولیکول های ریزمتعدد وجود دارن اگه داشتید دکترتون متوجه میشد خودتون رو نگران نکنید