2737
2734
عنوان

پسر یکساله ام

99 بازدید | 9 پست

پسرم یکسالشه تقریبا یکماهه راه افتاده خیلی میفته به در و دیوار میخوره ظهر افتاد صورتش خورد بغل میز و کبود شد بعدشم که رفت کشو تخت محکم کشید باز شد سرش خورد به کمد خیلیم شیطونه واقعا تا شب از نفس میفتم ولی یروز پیشم نباشه دق میکنم میمیرم  

تازه اولاشه دخترم یکسال و نیمشه الان از مبل میره بالا سعی میکنه پنجره رو باز کنه ،الان روزای خیلی خوبی داری ولی باز وجودشون به آدم انرژی میده😍😍😍😍

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ضرب المثلش رو یادم رفته ولی معنیش این هست که کسی که بچه داره و راه افتاده باید زندگی اش رو تعطیل کنه چهار چشمی مراقب باشه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2728

خونه رو براش ایمن سازی کن کشوها و کابینتها رو  با چسب یا کش یا گیره هایی که میفروشن ببند وسایلی که امکان داره بکشه بیفته روش جمع کن کلا چند سال اول زندگی بچه باید بقولی خونه رو مثل مسجد کنی چون سلامتیش از همه چی مهمتره  

موی بشکافی به عیب دیگران.       چون به عیب خود رسی کوری از آن 

منم همینجوریه پسرم تازه وارد دوازده ماهگی شده ولی هنوز راه نمیره. از مبل بالا میره و چهاردستو پا همه کار می‌کنه منم خونه رو عینه مسجد کردم همه چیو ورداشتم از تو خونه و در اتاق خواب همیشه بسته س و فقط وسایل بازیاشو میارم ک سرگرم شه و هر لحظه هم چشمم بهشه

2738