2726
عنوان

پوشک نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 58 پست
مای بیبی انگار ابیا از نارنجی ها بهترن من اولا برا پسرم استفاده میکردم اما الان دیگه یه مدته مولفیک ...

آخه من شنیدم پوشک رو که عوض میکنی پوست بچه خراب میشه. مای بیبی چش بود که دیگه نبستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو روخدا چجوری یادش میدی به منم بگو دختر منم 23 ماهشه  

سلام عزیزم. من بچه ام نوزده ماهشه دو هفته اس گرفتم از پوشک راااااحت شدم از پول مفتی ک برا پوشک میدادم. ببین هر وقت پسرم میبردم دستشویی آفتابه اینارو همه رو بر میداشتم میذاشتم تو یه لنگ بزرگ، بعد وقتی دستشوییش میزد تو شلوارش، بهش میگفتم این چه کاری بود خیلی کارت زشته، بابا مسخرش کن بهش بخند، خلاصه دو روز اول پدرم دراومد هر پنج دقیقه دستشویی بودم، بعد یک روز دیگه همکاری میکرد بعد دو روز هم حتی بعدازظهر شب ها که میخوابه کهنه تنش نمیکنم، ولی برای پی پی خیلی اذیتم کرد به شدت بدش میاد و خیلی هم میترسه از اینورم حاضر نیس تو کهنه اش دستشویی کنه، تازه سه روزه بعد دو هفته پی پی اش میکنه ولی بلافاصله بعدش گریه میکنه که بشورش برای پی پی هم خودم مینشستم تو دستشویی میگفتم ببین مامان چطوری نشسته اوایل نمی نشست ولی الان میشینه شلنگ آب میگیره ، آب هم باز ولی خوب تو خود سنگ توالت بعد چند دقیقه دستشوییش میزنه، دو روز اول آدم خیلیییی عصبی میشه ولی به محض اینکه از پوشک میگیزی راحت میشی ، من الان تو بسته پوشک بلااستفاده دارم، دو شب پیش بیرون هم رفتیم تو کهنه اش نزد انقدر نگه داشت ب محض اینکه رسیدیم خونه دوید سمت دستشویی، ولی اینم در نظر بگیر بچه با بچه فرق داره دختر عموی من بچه اش 26 ماه ولی هنوز نگرفته چون واقعا بچه اش هنوز آمادگیش نداره به شدت از دستشویی میترسه ، دیروز رفته برای از این صندلی توالتی ها خریده گذاشته تو حموم گفته دیروز خیلی خوب بود ، میخوای تو هم از اون صندلی ها بخر ، قیمتش زیاد نیس ۲۵ هزار تومنه

سلام عزیزم. من بچه ام نوزده ماهشه دو هفته اس گرفتم از پوشک راااااحت شدم از پول مفتی ک برا پوشک میداد ...

ممنونم عزیزم از راهنماییهات دخترم روزها میخوابه تو خواب اصلا جیش نمیکنه نمیزاره پوشک کنم بدش میاد بازش میکنه از اون صندلیها دارم می شینه روش ولی هیچی زورم میزنه ولی یه قطره م نمیاد نمیدونم مشکل کارم از کجاست یه  بار دعواش کردم شاید ترسیده  الان نمیدونم چکار کنم چون یکی دیگه م دارم نمیتونم زیاد تو دستشویی واسم دختر دیگه م پنج ماهشه خیلی سخته واسه دوتا پوشک گرفتن

آخه من شنیدم پوشک رو که عوض میکنی پوست بچه خراب میشه. مای بیبی چش بود که دیگه نبستین؟

مشکلی براش پیش نیومد

کلا مولفیکس بهتر از مای بیبی هست

کشسانی بیشتری داره جذبش بیشتره نشانگر تعویض هم داره

مشکلی براش پیش نیومد کلا مولفیکس بهتر از مای بیبی هست کشسانی بیشتری داره جذبش بیشتره نشانگر تعویض ...

ما یکی از فامیلامون واسه دخترش مولفیکس میبنده چند شب پیش شام رفته بودیم خونشون میگفت بیشعورا نشانگر تعویض رو برداشتن کیفیتشم اوردن پایین

ما یکی از فامیلامون واسه دخترش مولفیکس میبنده چند شب پیش شام رفته بودیم خونشون میگفت بیشعورا نشانگر ...

برا ماهم‌یه بار همچین موردی پیش اومد از جانبو خریدیم‌دیدیم نشانگر نداره کیفیت هم کمتر دیگه از اونجا نخریدم