2733
2734

برا طالب هایی ک میخرید و شیرین نیستن عالیه حتی برا مهمونی ها یه بار درست کنید

بگم؟

بگو خواهر جان

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو که سه تاطالبی بی مزه شو تو یخچال دارم 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
2731

و گو  

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

توت فرنگی رو بذارید یخ بزنه

بعد با ماست توت فرنگی و بستنی بندازین تو مخلوط ، کمی پوست لیمو هم توش رنده کنید 

میشه اسموتی توت فرنگی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738

بچه ها منم چند روز دیگه هم دوره ای هامو دعوت کردم خونمون از زن ۵۰ ساله که استادمون بود هست تا دختر بچه به نظرتون چی بدم ؟ الویه؟ پیتزا؟پیراشکی؟

منم یک نوع نوشیدنی مخصوص فشار خونی ها بلدم

گرپفروت +لیمو +خیار رنده شده+ چند برگ نعنا+ عسل لطفا نیم ساعت بعد نعنا هارو صاف کنید وگرنه رنگش بد میشه

خداروشکر

یه لیوان اب و دوسوم لیوان شکر بعلاوه دوقاشق ابلیمو و پوست اش خیلی کم و کمی عرق بید مشک رو مخلوط میکنید روی اجاق گاز 

لازم نیست قوام بیاد همینکه حل بشه کافیه و میزارید خنک بشه 

بعد اب طالبی رو میگیرید و تو یه ظرف اینارو و قاتی میکنید و میزارید فریزر 

بعد از چند ساعت میاریدش بیرون و با چنگال پوره اش میکنید و میریزید داخل لیوان و یه کم هم اگ خاستید اب طالبی میریزید و نوش جان میکنید 😍

اسموتي انبه عاليه  انبه رو بذارين توي فريزر يخ ببنده  بعد با شير بريزين تو مخلوط كن، عاا ...

😷😷😷

میشه برای نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین😊        انشالله همه منتظرا دامنشون به زودی زود سبز بشه😔😔
2706