2726
عنوان

پستونک

91 بازدید | 8 پست

سلام.دخترم یه سالو پنج ماهشه.پستونک میگیره.میخوام ازش بگیرم.خیلی بهش وابسته ست.نمیدونم چجوری .در طول روز اگه پستونک رو نبینه زیاد بهانشو نمیکنه ولی اگه یه لحظه دیدش یا اسم پستونک از دهن کسی گفته شد دیگه تمام.تا نزاره دهنش ول کن نیست.برا خواب هم فقط پستونگ دهنش باشه.چند بار امتحان کردم بدون پستونک بخوابونمش اینقدررر گریه کرد .نیم ساعت این گریه میکرد.اخرش تسلیم شدم بهش دادمش..نمیدونم چه روشی به کار بگیرم تا از پستونک بگیرمش.کسی روشی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب نباید تسلیم میشدی اینجوری یعنی در مقابل گریه هاش تو کوتاه اومدی 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
خب نباید تسلیم میشدی اینجوری یعنی در مقابل گریه هاش تو کوتاه اومدی 

قبول دارم خودمم نباید مقابل گریه ش کوتاه میومدم.ولی اصلا قصد کوتاه اومدن نداشت نیم ساعت تمام گریه میکرد.منم مادرم چجوری تحمل کنم اینقدر گریه کنه.یعنی کور شده بود دیگه

میدونی الان هوشیارتر شده یکم سخت گرفتن پستونک من دخترم ۱۱ ماهش بود و شدید وابسته پستونک یه روز رفتیم بیرون گم شد پستونکش هیچ پستونک دیگه ایم به جز اون دوس نداشت دو سه روز شبا بیتابی کرد بعد تموم شد کلا یادش رفت