2733
2734

خواهر شوهرم هر هفته دو روز میاد خونمون میمونه  هر وقتم نمیاد شوهرم اصرار داره خواهرشو دعوت کنیم منم حوصلشو ندارم هر هفته...از یه طرف گفتن مهمون نباید مزاحم صاحبخانه بشه و اینکار گناهه و در این صورت حق با صاحبخونه اس...از یه طرف گفتن به مهمون حرمت کن چون نکنی گناهه....مهمون هم یه روز...دو روز....سه روز...نه اینکه هر هفته هرهفته یکی پاشه بیاد خونمون شبا رو هم بمونه...واقعا نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم...

از اینکه دم کنکور شوهرم بهم همچین پیشنهادی داد عصبی شدم و باهاش قهر کردم...دلم گرفته...چیکار کنم هم خودم راضی باشم هم خدا...از دست خواهر شوهرای مزاحم...وجدانم راضی نمیشه بگم دیگه نیا و دوست هم ندارم بیاد خودشم درک نمیکنه که هر هفته میاد میمونه مزاحمه....اگه بگم راحت نیستم به نظرتون گناه کردم؟

قبلا هم تاپیک زدم در این باره خیلیا بودن...فک کنم یه سریا در جریان باشن موضوع از چه قراره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گناه رو بزار کنار خانم 

مومن کیسه ...یعنی زیرکه ..تو سری خور نیست ..

من فکر میکنم هر کس مسئول آرامش خودشه .. اگر اذیت هستی باید راهش رو پیدا کنی و ناراحتیت رو نشون بدی

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2738

خیلی منطقی به شوهرت بگو الان شرایطشو نداری مهمون داشته باشی.و دلخوری پیش میاد.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
راحت از چ لحاظ از نظر پوشش و اینا میگی

خب ازهمه لحاظ دیگه 

شماخودتوبذار جای ایشون خواهرشوهرت هفته ای دوروز بیادبمونه خونه ت

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706