2733
2734
عنوان

بهترین کادویی که تا حالا دادین

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 37 پست
بنظر خودت عاقلانه بوده کادوت!؟  یجور پشتوانس مهریه...

شاید خونه یا زمینی به نامش هست یا انقدر پشتوانه داره که مهریه براش مهم نیست

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظر خودت عاقلانه بوده کادوت!؟  یجور پشتوانس مهریه...

عاقلانه نیس ولی من پشتوانه نمیخوام اگر روزی بخواد بره با مهریه جور نمیشه وقتی هم که بهر دیگه هیچی واسم مهم نیس

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
شاید خونه یا زمینی به نامش هست یا انقدر پشتوانه داره که مهریه براش مهم نیست

دقیقا

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

یه دونه برای پدرم خیلی خیلی سال ها پیش ازاین تلمبه ها که پاتومیذاری روش چرخ ماشینوبادمیکنه خریدم    

برای خواهرم یه عروسک خرس فوق العاده لطیف ونرم وخوشگل گرفته بودم

برای دوستم هم یه مجسمه ی موزیکال عااالی گرفته بودم هنوزچشمم روشه خخخ

دوستم خدایی لیاقت این کادو رونداشت

چیزای دیگم هس ول اینا خیلی خوب بود

واینکه خودم بهترین کادویی که گرفتم یه دونه ازاین عروسک گنده ها بود وپول که عاشق پولم توکادوها

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!
2738
اي جونم اسم پسرتون بردياس😊اسم بچه اينده منم بردياس ...دنبال مشابه اسمش ميگردم 😅

مرسی عزیزم😍😍 انشالله به سلامتی مادر بشی🙏🏻

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

منم از همون اول مهریه نمی‌گیرم 

خودم چلاق نیستم نیاز ب پشتوانه هم ندارم اگر فردا روزی مشکلی تو زندگیم پیش اومد و نیاز بود جدا بشم و مستقل باشم خودم کار میکنم و خرج زندگیم رو میدم 

مهریه نمیخوام ولی تمام حقوقی ک ی مرد داره رو ازش میخوام 

حقوقی ک همه جای جهان خانوما دارن ولی تو ایران محدود ب اجازه شوهرشونه رو میخوام  

منم از همون اول مهریه نمی‌گیرم  خودم چلاق نیستم نیاز ب پشتوانه هم ندارم اگر فردا روزی مشکلی تو ...

دقیقا اعتقاد من هم همینه

2706