2726
عنوان

کسایی که حاجت دارید و منو می شناسید بباید واستون صلوات بفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 40 پست
تو تاپیکا دیدمت یادم نیست کجا

من شما رو دیدم 

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نمیشناسم گلم

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
2728

نمیشناسمت اما از اونجایی ک لبه پرتگام به هر چیزی که بنظرم کمک کننده هست چنگ میزنم

من نامزدمو دوست دارم و الان سر ی موضوع پوچ باهاش قهرم و سر لج افتادم ک بهم بزنم قراره دو سه روز دیگه بیاد تا باهم حرف بزنیم چون خودمو میشناسم و میدونم مرغم ی پا داره و از خر شیطون پیاده نمیشم اومدم ازت خواهش کنم برام دعا کنی ک هر چی صلاحمه و خیره اتفاق بیفته و اگ خیره آشتی کنم زبونم ب مخالفت نچرخه و برعکس

چون تعداد کسایی که منو نمیشناسم زیاد شد واسه همه میفرستم کسایی که می شناسید رو تگ کنید تا واسه اونا هم بفرستم

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
نمیشناسمت اما از اونجایی ک لبه پرتگام به هر چیزی که بنظرم کمک کننده هست چنگ میزنم من نامزدمو دوست د ...

اشکال نداره واست فرستادم

آشنایی باشما ندارم ولی اگه میشه برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین ممنونم 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2706