1265
1292

اول بگید چجوری و از کجا منو می شناسید منم براتون صلوات میفرستم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشا صبری که پایانش تو باشی   

من نمیشماسم ک

مـــــــن «عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده.»دوستم  میشہ با دل پاکت دعا کنی زودتر باردار شم 🙏🙏    رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
1307
اشکال نداره واست فرستادم

😘😘😘

مـــــــن «عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده.»دوستم  میشہ با دل پاکت دعا کنی زودتر باردار شم 🙏🙏    رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
1308

نمیشناسمت اما از اونجایی ک لبه پرتگام به هر چیزی که بنظرم کمک کننده هست چنگ میزنم

من نامزدمو دوست دارم و الان سر ی موضوع پوچ باهاش قهرم و سر لج افتادم ک بهم بزنم قراره دو سه روز دیگه بیاد تا باهم حرف بزنیم چون خودمو میشناسم و میدونم مرغم ی پا داره و از خر شیطون پیاده نمیشم اومدم ازت خواهش کنم برام دعا کنی ک هر چی صلاحمه و خیره اتفاق بیفته و اگ خیره آشتی کنم زبونم ب مخالفت نچرخه و برعکس

خدایا عاشقتم که همیشه برام بهترینها رو کنار گذاشتی😍😘😘
1311