2703
2553
عنوان

هدیه چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 44 پست
نه اونکه برای پسرمه دست به کادوهای تولدش نزریم ولی الان سه تومن خیلی زیاده اگه کارت دیه بدیم زشته؟؟؟

نظر من اینه

طلا داده طلا بده.

مطمئن باش خودش میدونه چند گرم داده.

کارت هدیه بدی 3 تومن نمیدی تهش یک تومن میدی و اونم احتمالا شاکی بشه چون عموما یه چیزی میذارن روی کادوی طرف و پس میدن نه که یک سوم کنن.

در ضمن کارت هدیه بدی درست مثل الان که میگی اون موقع آنقدر داده حساب میشه. دو سال دیگه 3ه تومن مبلغی نیست با این تورم.

همون طلا بده که دلخوری ای پیش نیاد.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نظر من اینه طلا داده طلا بده. مطمئن باش خودش میدونه چند گرم داده. کارت هدیه بدی 3 تومن نمیدی تهش ...

اگه بخوام طلا بدم چی بخرم اون دستبند داد من نمی خوام دقیقا همون باشه پس چی بخرم بچه اونم پسره؟؟؟

من بزرگترم هردو خوبیم ولی بعد تولد پسر من یه سال بعد هردو خونه بزرگ خریدیم هردو خانواده تحت فشار قسط ..... قرار گرفتیم اما اگه خودم تحت فشار قرار بدم میتونم طلا بخرم ولی خوب خداییش تو این چند سال برای پسرم هدیه اای خوب خریده

2714
اگه بخوام طلا بدم چی بخرم اون دستبند داد من نمی خوام دقیقا همون باشه پس چی بخرم بچه اونم پسره؟؟؟

پلاک بگیر شمش باشه

سکه پارسیان بگیر

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
شوهرت چی میگه عزیزم؟ یه تیکه طلا در حد ا تومن بگیر به تظرن

شوهرم خیلی ادم با احساسی یه ماه دنبال یه هدیه خاص میگرده ولی به هیچ نتیجه نرسیدیم بیشتر تو اینجور مواقع حرف من مهمتره

من بزرگترم هردو خوبیم ولی بعد تولد پسر من یه سال بعد هردو خونه بزرگ خریدیم هردو خانواده تحت فشار قسط ...

این همه هدیه خوب خریده

هدیه تولد پسرت هم خوب داده

الانم تحت فشار قسط وهزینه های زایمان و نیاز مالی داره

اگر چیزی که داده رو جبران نکنی یه جورایی برای شما بده. حس بدیه طرف فکر کنه فقط میگیرن و پس نمیدن. بهتره صاف کنی باهاش خصوصا اینکه تا الانم یک طرفه فقط اون به بچه شما داده. زیر دو و پونصد نگیر دیگه ضایع هست.

بچه ها دستبندش خیلی با احساس بود اسم پسرم و تاریخ تولدشو روش حک کرده بود من خیلی خوشحال شدم. بعد خیلیم قبولم داره من سیسمونی اتاق پسرمو مثل پسرای جوون چیده بودم ست جون اونم عین من خریده میگه سیسمونت عالی بود

2706