2726

سلام میخوام ۱۴ روز هر روز برای هر معصوم ۱۴۰۰۰ صلوات بزارم اگرهرچند تا میتونید بفرستید بزارید به ۱۴ هزار تا برسه.که ثوابش برسه به امام زمان .ممنونم ان شالله حاجت روا بشید.

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۵۰۰

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728
از طرف امام زمان برای حضرت محمد یعنی چطوریه دقیقا

سخنرانی شنیدم.میگفت هر کارخوبی که میکنید ثوابشو به امام زمان هدیه کنید اصلا به نیت حاجت خودتون انجام ندیدن.اینجور ثواب کارتون چند برابر میشه.یعنی ما اززبان امام زمان برای حضرت محمد صلوات میفرستیم ثوابش برای امام زمانه

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...